یک سری اتفاقات نباید می‌افتاد مثل جدایی منتظری
9977
میداوودی: به‌عنوان یک هوادار همیشه در کنار استقلال خواهم بود
23 مرداد 1398
205
ایرانی
میلاد میداوودی مهاجم محبوب آبی‌ها روز گذشته از دنیای بازیگری خداحافظی کرد تا پس از گذراندن کلاس‌های مربیگری روی به فضای جدیدی از فوتبال بیاورد

حسن بابازاده/ میلاد میداوودی مهاجم محبوب آبی‌ها روز گذشته از دنیای بازیگری خداحافظی کرد تا پس از گذراندن کلاس‌های مربیگری روی به فضای جدیدی از فوتبال بیاورد او معتقد است برای این تصمیم با خیلی از بزرگان فوتبال مشورت کرده و تمام تلاشش را انجام می‌دهد که هر چه زودتر به دنیای مربیگری روی بیاورد.

چه شد که تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفتی؟

این تصمیم یک‌دفعه نبود با خیلی‌ها دراین‌باره مشورت کردم و سپس چنین تصمیمی را گرفتم. فصل گذشته پایم خیلی اذیتم می‌کرد و به خاطر همین تصمیم گرفتم دیگر فوتبال بازی نکنم چند وقتی است در خوزستان کلاس‌های مربیگری را شروع کردم هفته آینده احتمالاً در یک تیم مربیگری را شروع خواهم کرد.

بعدازآن مصدومیت تلخی که با پیراهن استقلال در ورزشگاه تختی انزلی داشتی با سالار زاده تماسی داشتی؟

هیچ تماسی با سالار زاده نداشتم آن بنده خدا هم مقصر نبود یعنی اینکه نمی‌خواست از قصد چنین اتفاقی برای من پیش بیاید من همه‌چیز را به‌حساب قسمت می‌گذارم. سال 89 که این اتفاق برایم افتاد در چند سال اخیر با درد بازی می‌کردم بعدازاین اتفاق هم یکی دو بار به ورزشگاه تختی انزلی رفتم حتی با پیراهن استقلال در آنجا موفق به گلزنی هم شدم اما آن بازی و آن اتفاق همیشه خاطر بدی در ذهنم باقی گذاشته است.

استقلال را پیگیری می‌کنی؟

مگر می‌شود استقلال را پیگیری نکنم من همیشه به‌عنوان یک هوادار در کنار استقلال خواهم بود و همیشه آرزو می‌کنم این تیم شرایط خوبی داشته باشد و هوادارانش را خوشحال کند.

خیلی‌ها می‌گویند استقلال امسال بزرگ‌تر ندارد!

چرخه فوتبال همین است یک روز می‌آیی و یک روز هم باید بروی اما دراین‌بین یک سری اتفاقات افتاد که نباید می‌افتاد مثل جدایی منتظری از استقلال.

فکر می‌کنی چرا منتظری از استقلال جدا شد؟

سال‌هاست که پژمان را می‌شناسم او قطعاً وقتی می‌خواهد حرفی را بزند روی فکر و تدبیر است در تمام سال‌ها که بازی می‌کرده از هیچ‌کس نترسیده با کسی هم مشکلی نداشته پس یک سری اتفاقات افتاده و مسائلی در جریان بوده است. ما باهم در ارتباط هستیم اما بعد از جدایی‌اش از تیم هیچ صحبتی دراین‌باره باهم نداشتیم.

نظرت در خصوص حضور بازیکنان جدیدی که به استقلال آمده‌اند چیست؟

یک جمله به آن‌ها می‌گویم و آن‌هم این است که بدانند اینجا استقلال است و هوادار همیشه منتظر بهترین بازی از آن‌هاست. باید کاری کنند که در پایان هر بازی هوادار خوشحال باشد.

اگر استقلال پیشنهاد مربیگری بدهد قبول می‌کنید.

فعلاً که زود است و فعلاً جا داریم تا بخواهیم مربیگری را در استقلال تجربه کنیم فعلاً باید کلاس‌های مربیگری را سپری کنم تا به اطلاعاتم افزوده شود.

رابطه‌ات با فرهاد مجیدی چطور است؟

باهم در تماس هستیم و احتمال دارد هفته آینده سری هم به تمرین تیم امید بزنم و فرهاد را از نزدیک ببینم ما خاطرات خوبی در کنار هم در استقلال داشتیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها