9975
پدیده هم مشتری ابراهیمی شد / یک دعوای قدیمی مانع انتقال امید به مشهد می شود؟
23 مرداد 1398
2220
ایرانی
بعد از انتشار خبر فسخ قرارداد امید ابراهیمی با تیم قطری و بازگشت احتمالی او به ایران از باشگاه سپاهان به عنوان یک مشتری جدی برای کاپیتان سابق استقلال یاد شد.

روزنامه گل - بعد از انتشار خبر فسخ قرارداد امید ابراهیمی با تیم قطری و بازگشت احتمالی او به ایران از باشگاه سپاهان به عنوان یک مشتری جدی برای کاپیتان سابق استقلال یاد شد. جایی که به جز امید ابراهیمی حتی شنیده شد امیر قلعه نویی روی امید نورافکن هم نظر دارد تا گفته شود ژنرال به دنبال جذب امیدهای آبی هاست. با این همه به جز سپاهان حالا یک مشتری جدید دیگر هم امید ابراهیمی پیدا کرده که این مشتری تیم پدیده مشهد است که بعد از سروش رفیعی و مهدی رحمتی حالا به دنبال یک صید بزرگ است. مذاکرات اولیه گویا با این بازیکن صورت گرفته اما شاید یک اتفاق اجازه این انتقال را ندهد و ابراهیمی شاگرد یحیی گل محمدی نشود.

این اتفاق بابت حضور سیدمهدی رحمتی در پدیده است. امید باجناق خسرو حیدری است و مدت هاست همه از اختلافات شماره یک و 2 سابق استقلال خبر دارند. اتفاقی که شاید باعث شود امید ابراهیمی به واسطه این اختلاف قید حضور در پدیده را بزند و این انتقال احتمالی را در هاله ای از ابهام قرار دهد. باید دید آیا امید ابراهیمی در انتخاب تیم آینده اش شرایط فوتبالی خودش را در نظر می گیرد یا اینکه روابط خانوادگی اش برش بیشتری داشته و در نهایت قید این پیشنهاد پدیده را خواهد زد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها