منصوریان هم نبود این بازی حساسیت خودش را داشت
81168
حاجی پور: در حال حاضر استقلال بهترین فوتبال را بازی می کند
21 اسفند 1401 14:38
علی مسعود - استقلال در هفته بیست و سوم ميهمان فولاد خوزستان است که این بازی برای هر تیم حساسیت خاصی دارد‌.

روزنامه گل

استقلال در هفته بیست و سوم ميهمان فولاد خوزستان است که این بازی برای هر تیم حساسیت خاصی دارد‌. در خصوص این بازی گفت و گویی با افشین حاجی پور بازیکن سابق استقلال و فولاد انجام دادیم که او اعتقاد دارد تساوی این بازی به کار هیچ تیمی نمی آید و باید برنده داشته باشد.

بازی را چطور پیش بینی می کنید؟

بازی برای هر دو تیم اهمیت خاصی دارد که دو تیم به دنبال‌ سه امتیاز هستند. به نظر من تساوی به درد هیچ تیمی بخصوص استقلال نمی خورد و سه امتیاز آن می تواند این تیم را در کورس قهرمانی نگه دارد و دو تیم بالای جدول را تحت فشار قرار دهد.

حضور منصوریان حساسيت بازی را بالا نبرده؟

قطعا حساسيت را بالا برده چون این مربی دوست ندارد مقابل تیم سابقش بازنده‌ باشد. البته‌ آگر خود نکونام هم در فولاد بود همین حساسيت را داشت و فرقی نمی کرد که منصوریان روی نیمکت باشد یا جواد نکونام.

بازگشت ساپینتو به نیمکت استقلال را چطور می بینید؟

به نظرم ساپینتو از بالا بهتر تيمش را هدايت می کرد که در چند بازی اخیر هم‌ دیدید تیم نتايج لازم را گرفت و مشکل خاصی به وجود نیامد.

آمادگی خط حمله استقلال را چطور می بینید؟

به نظرم استقلال در همه پست ها از بازیکنان آماده ای برخوردار است که خیلی خوشحال هستم خط حمله تیم خیلی خوب شده و هر بازی هم گل می زند.

با توجه به مشکلاتی که گل گهری ها در بازی قبلی پیش آوردند فکر نمی کنید در این‌ بازی اشتباهات داوری به ضرر استقلال شود؟

من فکر نمی کنم داور این مسابقه بخواهد تلافی کند چون در بازی قبلی داور مشکل خاصی‌ نداشت و همه صحنه ها را کارشناسان داوری تایید کردند.

#استقلال #فولاد خوزستان #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها