در حاشیه سرکوفت فتح‌الله‌زاده به هواداران
81167
شما مردم را ببخش جناب شوالیه!
21 اسفند 1401 14:36
حسین دشتی - در این مدت مطالب زیادی در نقد رویکرد باشگاه استقلال برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی از هواداران به‌منظور تسویه‌حساب با آندرا استراماچونی منتشر شده است.

روزنامه گل

در این مدت مطالب زیادی در نقد رویکرد باشگاه استقلال برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی از هواداران به‌منظور تسویه‌حساب با آندرا استراماچونی منتشر شده است. باشگاه استقلال اما نه‌تنها تحت‌تأثیر این نقدها متوجه اشتباه خودش نشد، بلکه حالا مدیرعامل آن بابت اینکه میزان پول جمع‌آوری شده اندک است، به هواداران سرکوفت هم می‌زند؛ اتفاقی که به جرات می‌توان گفت در تاریخ فوتبال جهان کم‌نظیر یا شاید حتی بی‌نظیر است!

علی فتح‌الله‌زاده در این مورد گفته: «30میلیون هوادار داریم، اما فقط 300میلیون تومان پول جمع شده است.» حالا کاری به آن عدد 30میلیون نفر نداریم، چرا که ادعای سرخابی‌ها در این مورد به شکل اساسی محل تردید است، اما نمی‌توانیم بفهمیم فتح‌الله‌زاده چطور انتظار دارد مردم شب عید از شکم زن و بچه خودشان بزنند و پول استراماچونی را بدهند. مدیران فوتبالی گاف می‌دهند، مردم باید هزینه کنند؟ همین روزها بنرهای مربوط به فروش قسطی آجیل شب عید یا سفر اقساطی نوروز در شبکه‌های مجازی پخش شده است؛ بعد شما انتظار دارید هواداری که خوراک شب عیدش را نمی‌تواند به صورت نقد تهیه کند، پول بریزد به حساب باشگاه که با آن اشتباهات مدیران جبران شود؟ این چه منطقی است واقعا؟ چطور به خودتان اجازه می‌دهید اینطوری با مردم حرف بزنید؟

#علي فتح الله زاده #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها