مشکل استراماچونی باید زودتر از این‌ها حل می‌شد
81165
عادلخانی: بازی با فولاد علیمنصور زیبا خواهد بود
21 اسفند 1401 14:31
رضا عادلخانی پیشکسوت استقلال معتقد است یرد مقابل فولاد از لحاظ جدولی خیلی می تواند به آبی پوشان کمک کند تا تیم بتواند دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیرد

روزنامه گل

رضا عادلخانی پیشکسوت استقلال معتقد است یرد مقابل فولاد از لحاظ جدولی خیلی می تواند به آبی پوشان کمک کند تا تیم بتواند دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیرد

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می کنید؟

شرایط استقلال خوب است و بعد از بردی که مقابل گل گهر بدست آمد بازیکنان از احاظ روحی در شرایط خوبی هستند و خودشان را برای دیدار سخت امروز مقابل فولاد اماده می کنند.

درخصوص بازی مقابل فولاد صحبت کنید؟

بازی سختی است به خصوص اینکه در کادر فنی فولاد تغییر و تحول صورت گرفته و با آمدن منصوریان بازیکنان مقابل استقلال از انگیزه بالایی برخوردار خواهند بود و پیش بینی من این است که بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود.به نظر من بازی با فولاد علیمنصور زیبا خواهد بود.

خیلی ها معتقدند برد مقابل فولاد برای استقلال خیلی حائز اهمیت است؟

قطعا همین طور است زیرا سخت ترین بازی استقلال تا پایان فصل همین بازی است زیرا خارج از خانه برگزار می شود و ۳ امتیازش از نان شب واجب تر است و اگر استقلال بتواند پیروز شود در ادامه خیلی می تواند به قهرمانی فکر کند.

ساپینتو هم در این دیدار روی نیمکت حضور خواهد داشت؟

از لحاظ فنی خیلی می تواند به استقلال کمک کند زیرا ساپینتو یک مربی هیجانی است و با حرکاتش کنار زمین تیم را به سمت جلو و گلزنی سوق می دهد.فقط امیدوارم که دیگر این مربی تا پایان فصل دچار محرومیت نشود زیرا باعث ضرر استقلال خواهد شد.

مشکل پرداخت بدهی استراماچونی همچنان پابرجاست در این خصوص چه نظری دارید؟

امیدوارم که هرچه زودتر این مشکل حل شود تا خطری استقلال را تهدید نکند البته به نظرم نباید این مساله تا اینجا ادامه پیدا می کرد و باید در سالهای گذشته مسئولین ان را حل می کردند.

#رضا عادلخانی #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها