80183
چرا شاگردان عبدی مقابل روسیه شکست خوردند؟
18 بهمن 1401 16:49
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان به تحلیل شکست تیمش مقابل روسیه پرداخت.

روزنامه گل

حسین عبدی پس از شکست 2 بر صفر تیم ملی نوجوانان مقابل روسیه در تورنمنت بلاروس، اظهار داشت: این بازی را خیلی خوب شروع کردیم. تمام نیمه اول در اختیار ما بود و هیچ خطری از طرف حریف ایجاد نشد، اما در نیمه دوم بچه‌ها مقابل بلند بازی کردن حریف، استفاده از میانگین بلند قدی و تجربه بازی کردن خود در اروپا، تجربه لازم را نداشتند.

وی افزود: باید تجربه ما بیش‌تر شود. در نیمه دوم روسیه فقط دو موقعیت ایجاد کرد که هر دو فرصت نیز وارد دروازه شدند. این بازی برای ما تجربه خوبی شد حتما تیمی که بهتر بازی می‌کند برنده نیست، بلکه تیمی که می‌تواند از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند برنده خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان تصریح کرد: بچه‌های ما خیلی خوب بازی کردند، خوب زحمت کشیدند، خوب دفاع کردند و ایجاد موقعیت خوبی نیز داشتند، اما در صحنه‌هایی که گل خوردیم می‌توانستیم راحت از گل زدن حریف جلوگیری کنیم. بچه‌ها با توجه به بازی خوبشان تصور نمی‌کردند روسیه بتواند از خلاء و تمرکز نداشتن‌شان استفاده کنند. روسیه تیم خیلی خوب و گردن‌کلفتی است که میانگین قدی خیلی خوبی هم دارد. از این قضیه استفاده هم می‌کرد.

عبدی ادامه داد: در کل تجربه و بازی فوق‌العاده‌ای بود. امیدوارم در دیدار بعدی با نتیجه بهتری بیرون بیاییم و بتوانیم با کسب این تجارب خوب در مسابقات آسیایی بازی‌های بهتری ارائه بدهیم. هدف اصلی ما کسب تجربه و اجرای مناسب در این تورنمنت است. اطمینان دارم نتیجه مناسب هم به همراه می‌آید.

#حسین عبدی #تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
تازه ترین خبرها