اگر نفت دفاع کند استقلال به مشکل برمی‌خورد
80171
تقی‌پور: عارف غلامی به موقع رسید
18 بهمن 1401 15:57
علی مسعودی - استقلال در هفته‌ نوزدهم ميزبان نفت مسجد سلیمان است که بازی حساسی را پیش رو دارد. در خصوص این مسابقه گفت و گویی با ابراهیم تقی‌پور مدافع سابق استقلال انجام دادیم که او اعتقاد دارد اگر نفت دفاعی بازی کند کار استقلال سخت می شود.

روزنامه گل

استقلال در هفته‌ نوزدهم ميزبان نفت مسجد سلیمان است که بازی حساسی را پیش رو دارد. در خصوص این مسابقه گفت و گویی با ابراهیم تقی‌پور مدافع سابق استقلال انجام دادیم که او اعتقاد دارد اگر نفت دفاعی بازی کند کار استقلال سخت می شود.

استقلال و نفت را چطور می بینید؟

این بازی هم سختی خودش را دارد چون اگر نفت دفاعی بازی کند کار استقلال را سخت می کند. استقلال نشان داده در بازی هایی که تیم ها دفاع کرده اند مشکل داشته است.

مشکل دروازه‌بانی استقلال در چند بازی اخیر را چطور دیدید؟

استقلال در چند بازی قبلی در درون دروازه مشکل داشته که چاره‌ای نیست و باید به رضایی روحیه داد. او اگر از لحاظ روحی و روانی آماده باشد مشکل فنی ندارد.

خط دفاعی چطور؟

در خط دفاع مشکل خاصی ندارد و به نظرم عارف غلامی به موقع رسید تا جای یزدانی و مرادمند را پر کند. به نظر من عارف آماده باشد با سیلوا دفاع را جمع می کنند.

امتياز از دست دادن پرسپولیس به شود استقلال شد؟

خیلی به سودش شد چون اگر فاصله می گرفت کار برای استقلال سخت شده بود و حتی از لحاظ روحی و روانی هم می توانست برای تیم استقلال مشکل ساز شود. این بهترین فرصت است که استقلال امتيازات لازم را بگیرد و پرسپولیس را تحت فشار بگذارد.

غيبت ساپینتو؟

به نظرم مشکل خاصی درست نمی کند چون بازیکنان کنار زمین راحت کار می کنند و کمتر دچار تنش می شوند. البته متاسفانه تیم‌ ها راه عصبانی کردن ساپینتو را یاد گرفته اند و یه جورایی با مخ ساپینتو بازی می کنند تا تیم را وارد حاشیه کنند.

#استقلال
تازه ترین خبرها