دوازدهمین جدال استقلال و نفت مسجد سلیمان
80170
7 برد برای آبی های بدون شکست
18 بهمن 1401 15:52
استقلال و نفت مسجد سلیمان در ادوار مختلف لیگ برتر از اسفند سال 1393 تا کنون یازده باز مقابل هم قرار گرفته اند که حاصل آن 7 برد برای آبی پوشان و 4 تساوی بوده است.

روزنامه گل

استقلال و نفت مسجد سلیمان در ادوار مختلف لیگ برتر از اسفند سال 1393 تا کنون یازده باز مقابل هم قرار گرفته اند که حاصل آن 7 برد برای آبی پوشان و 4 تساوی بوده است. نفتی های مسجد سلیمان تاکنون موفق به شکست دادن آبی پوشان تهرانی نشده اند. استقلالی ها در این بازی ها 15 مرتبه دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کرده اند و در مقابل نفتی‌ها فقط 4 گل زده دارند!

استقلال در شرایطی امروز میزبان نفت مسجد سلیمان است که آبی پوشان در دوبازی اخیر یعنی دیدار برگشت لیگ بیست و یکم با فرهاد مجیدی ( در ورزشگاه آزادی) و بازی رفت لیگ بیست و دوم با ساپینتو( در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان) با نتیجه مشابه صفر بر صفر مقابل حریف خودشان متوقف شده اند.

نکته جالب دیگر اینکه استقلال تا کنون 5 بار در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجد سلیمان بوده است که حاصل آن 3 برد و 2 تساوی است. به عبارت دیگر تعداد برد های استقلال برابر این تیم در خانه حریف بیشتر است و آنها در مسجد سلیمان از 6 بازی 4 برد و 2 تساوی دارند! می شود این گونه نتیجه کرد که استقلال در خانه مقابل نفتی ها در نتیجه گیری مشکلات بیشتری دارد.

مهدی قایدی با 3 گل زده بهترین گلزن استقلال برابر نفت مسجد سلیمان است. دربین بازیکنان فعلی استقلال سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری و کوین یامگا هم سابقه گلزنی به این تیم را در کارنامه دارند.

بازی های رودرروی استقلال و نفت مسجد سلیمان:

1-استقلال یک- نفت مسجد سلیمان صفر

2-نفت مسجد سلیمان صفر- استقلال 2

3-استقلال یک- نفت مسجد سلیمان صفر

4-نفت مسجد سلیمان یک- استقلال 2

5-استقلال یک- نفت مسجد سلیمان یک

6-نفت مسجد سلیمان یک- استقلال 2

7-نفت مسجد سلیمان یک- استقلال یک

8-استقلال یک – نفت مسجد سلیمان صفر

9-نفت مسجد سلیمان صفر- استقلال 3

10-استقلال صفر – نفت مسجد سلیمان صفر

11-نفت مسجد سلیمان صفر- استقلال صفر

#استقلال #نفت مسجدسلیمان
تازه ترین خبرها