80141
ماتا: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم/ استقلال باید جنگنده باشد
17 بهمن 1401 18:18
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم. از زمانی که مربی این تیم تغییر کرده، گلی دریافت نکرده‌اند.

روزنامه گل

وی ماتا در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان درمورد شرایط استقلال و مصاف با تیم قعرجدولی اظهار داشت: قبل از اینکه مصاحبه امروز را شروع کنم باید بگویم که مجموعه استقلال همدردی خود با مردم خوی و ترکیه را اعلام می‌کند. به همه آنها تسلیت می‌گویم و امیدوارم که مشکلات زودتر برطرف شود و به شرایط مطلوب برسند.

وی ادامه داد: برای بازی فردا انتظار یک مسابقه سخت را داریم. اگر چه که تیم نفت در جدول رده‌بندی جایگاه خوبی را ندارد. بدون شک فردا بازی سختی خواهیم داشت. از زمانی که مربی آنها تغییر پیدا کرده گلی دریافت نکرده‌اند و این موضوع برای آنها یک امتیاز محسوب می‌شود. برای اینکه 3 امتیاز این مسابقه را بگیریم باید مسیری را که در پیش گرفته‌ایم ادامه دهیم. باید در نبردهای هوایی برنده باشیم و جنگنده ظاهر شویم. ضمن اینکه باید کیفیت خودمان را با توپ به حریف نشان دهیم. لحظات خوبی را سپری می‌کنیم. هر بازی از حالا به بعد سختی خاص خودش را خواهد داشت و فردا هم یکی از همین بازی‌ها خواهد بود.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها