مجانی سوت زدن داوران به ما چه؟
80122
منت ناتوانی!
16 بهمن 1401 23:39
اشتباهات داوری در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال زیاد بود و توی ذوق می‌زد؛ از جمله در دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک که کار را به جاهای باریک کشاند.

روزنامه گل

اشتباهات داوری در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال زیاد بود و توی ذوق می‌زد؛ از جمله در دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک که کار را به جاهای باریک کشاند. پس از این مسابقه و اعتراضات شدید یحیی گل‌محمدی، خداداد افشاریان به عنوان رییس کمیته داوران به کارشناسی لحظات بحث‌برانگیز بازی پرداخته و تایید کرده که داور خطای پنالتی روی مهدی ترابی را نگرفته است. با این حال افشاریان گفته: «اشتباهات داوری مرا ناراحت نمی‌کند، بلکه رفتار پرسپولیسی‌ها مرا آزار می‌دهد. یادمان باشد داوران ما تقریبا مجانی دارند قضاوت می‌کنند.»

این که مسوول داوری یک فوتبال بگوید اشتباهات داوری باعث رنجش او نمی‌شود واقعا نوبر است. مگر می‌شود یک مدیر بابت این که کارمندانش کیفیت لازم را ندارند اذیت نشود؟ در چنین شرایطی معلوم است که انگیزه‌ای برای پیشرفت باقی نمی‌ماند. اشتباه داوری همه جای جهان هست، اما آیا ممکن است یک مسوول حرفه‌ای بگوید از چنین وضعی ناخرسند نیست؟ حالا کاری به این نداریم، اما چرا منت پول نگرفتن داوران را سر مردم و باشگاه‌ها می‌گذارید؟ خودتان به عنوان مسوولان فدراسیون کلاه‌تان را بالاتر بگذارید که توانایی انجام ساده‌ترین وظایف‌تان را هم ندارید. این که شما نتوانستید درآمد کسب کنید و ساده‌ترین وظیفه ممکن‌تان، یعنی پرداخت دستمزد به داوران را انجام بدهید، تقصیر مردم یا باشگاه‌هاست؟ انصافا تا به حال ندیده بودیم کسی منت ناتوانی خودش را بر سر سایرین بگذارد. خب فدراسیون را تعطیل کنید برود پی کارش دیگر!

#داوری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها