علیه ذوبی‌ها حرفی نزدم چون آدمی نیستم که نمک بخورم و نمکدان بشکنم
80115
اسد بیگی: در نیم‌ فصل دوم هر بازی فینال است
16 بهمن 1401 23:21
آرش جعفری هافبک گلزن پرسپولیس عقیده دارد نه‌تنها هیچ بازی ساده‌ای در پیش ندارند بلکه هر بازی برای این تیم حکم فینال دارد .

روزنامه گل

سینا اسد بیگی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن گفت: بازی بسیار سخت و درعین‌حال خوبی بود. ما برای ادامه صدرنشینی و حفظ فاصله با سایر رقبا به پیروزی در این بازی نیاز مبرمی داشتیم خصوصاً اینکه در نیم‌فصل اول مقابل ذوب به‌تساوی رسیده بودیم. خدا را شکر با ارائه یک بازی برتر موفق شدیم تیم ذوب‌آهن را شکست دهیم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم اما شانس با ما یاری نکرد و دریکی دو صحنه تصمیمات داوری مانع برد پرگل ما شد.

اسد بیگی در ادامه در مورد تیم ذوب‌آهن و بازی مقابل تیم سابقش گفت: ذوب‌آهن تیم خوبی دارد و خیلی خوب بازی می‌کنند. به عقیده من جایگاه ذوب‌آهن در رتبه دهم نیست این تیم مستحق حضور در رده‌های بالاتر است. به عقیده من نباید گول جایگاه این تیم را خورد خیلی خوب بازی می‌کنند و همین‌طور خوب دفاع می‌کنند و برای همین سخت گل می‌خورند. بردن این تیم خیلی سخت است. از سوی دیگر باید بگویم ذوب‌آهن مربی بسیار خوبی دارد و من در فوتبالم مدیون این مربی یعنی مهدی تارتار هستم. آقا مهدی از مربیان خوب فوتبال ما هستند و شما می‌بینید که ایشان تیم بسیار خوبی با این بازیکنان جوان ساخته است. آقا مهدی در ذوب‌آهن خیلی به من کمک کردند و من به‌نوعی مدیون ایشان هستم. به‌هرحال امیدوارم ذوب‌آهن روزهای بهتری در فوتبال داشته باشد و به رتبه‌های بالاتر برسد.

سینا اسد بیگی در ادامه مدعی شد که او در این مدت علیه باشگاه ذوب‌آهن هیچ مصاحبه‌ای نکرده است و اگر جایی هم این خبر را منتشر کرده کذب است چون اصلاً با جایی مصاحبه نکرده‌ام. من بازیکنی نیستم که نمک بخورم و نمکدان بشکنم.

هافبک پرسپولیس در ادامه در مورد وضعیت پرسپولیس و اینکه نیم‌فصل دوم را چگونه می‌بیند گفت: خدا را شکر همان‌طور که نیم‌فصل اول را به‌خوبی پشت سر گذاشتیم و قهرمان نیم‌فصل اول شدیم می‌خواهیم این روند را در نیم‌فصل دوم ادامه دهیم. هدف ما قهرمانی است و فقط با قهرمانی می‌توانیم دل هواداران را شاد کنیم. همیشه بازی‌ها در نیم‌فصل دوم سخت‌تر است و نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم. به عقیده من هر بازی در نیم‌ فصل دوم حکم فینال دارد. برای همین باید با تمام قدرت بازی کنیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

اسد بیگی می‌گوید فاصله خوبی با رقیبان ایجاد کرده‌ایم ولی نباید این فاصله ما را گول بزند. رقیبان به دنبال رسیدن به ما هستند و ما باید این فاصله را حفظ کنیم.

هافبک پرسپولیس در مورد یحیی گل‌محمدی و کار با او گفت: آقا یحیی مربی بسیار خوب هستند و کار با ایشان باعث افتخار است. من از ایشان در همین مدت چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم. من مطمئن هستم با آقا یحیی قهرمان می‌شویم و دل هواداران را شاد می‌کنیم.

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها