80084
یک سرمربی و 2 مربی لیگ یکی محروم شدند
16 بهمن 1401 17:08
کمیته انضباطی رای دیدار دو تیم آرمان گهر سیرجان و چادر ملواردکان از سری رقابتهای لیگ دسته اول را صادر کرد.

روزنامه گل

مسابقه تیم های آرمان گهر سیرجان و چادر ملواردکان برگزار و از سوی بابک رضی، مربی تیم آرمان گهر سیرجان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی و بدرفتاری با مربی تیم مقابل رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 100 جریمه نقدی محکوم شد.

محمد سعید اخباری، سرمربی تیم چادرملو اردکان به دلیل رفتار غیرورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 80 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

رضایی، منتسب به تیم آرمان گهرسیرجان به خاطر رفتار غیرورزشی به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد.

حسین عزیزی، ماساژور تیم چادرملو اردکان به دلیل رفتار غیر ورزشی و بدرفتاری با مربی تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رسول نوری، تدارکات تیم آرمان گهر سیرجان به دلیل رفتار غیر ورزشی باید 80 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است.

تیم چادر ملواردکان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

الیاس نکونام، مربی تیم آرمان گهر سیرجان به خاطر بدرفتاری در قبال مربی مقابل یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم آرمان گهر سیرجان به خاطر داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 140 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

#کمیته انضباطی #لیگ دسته اول
تازه ترین خبرها