80074
عضو هیات مدیره استقلال: انتشار خبر برکناری فتح‌الله زاده بی دلیل نیست/ بندهای قرارداد کاوه را من نباید پاسخ بدهم
16 بهمن 1401 16:51
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: خبر برکناری علی فتح‌الله زاده از ریشه ساقط و انتشار این اخبار بی دلیل نیست.

روزنامه گل

محمد مومنی در خصوص شرایط استقلال پس از دو برد هفته اخیر، اظهار داشت: تیم نتایج خوبی می‌گیرد. اتحاد خوبی بین بازیکنان، سرمربی و مدیریت به وجود آمده که سودش به هواداران می‌رسد. ما هم سعی می کنیم از این روند حمایت کنیم تا با کسب نتایج دلخواه درآینده نزدیک به هدف ساپینتو و صدرجدول برسیم.

7گل در دو بازی حاصل برنامه ریزی و کار بوده

مومنی در مورد اینکه 7 گل زده استقلال در دو بازی امیدوار کننده است یا اتفاقی بوده، گفت: نمی‌توانیم بگوییم اتفاقی بوده، اگر یک بر صفر یا 2 بر صفر برنده شوید شاید بتوان اینطور گفت اما وقتی 7 گل زده می‌شود نمی‌توان گفت حادثه است. به هرحال پشت این اتفاق، برنامه ریزی و کار بوده است. ضمن اینکه در نیم فصل دوم هستیم که شرایط تیم‌ها و مسابقات کاملا با نیم فصل اول متفاوت است. تیم الان به رشد تاکتیکی رسیده، با همفکری یکدیگر و مدیریت خوب ساپینتو این شرایط ایجاد شده است.

تحریک ساپینتو، روش مناسبی نیست

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد تحریک ساپینتو در کنار زمین برای تیم‌های حریف استقلال تبدیل به حربه شده و این چندمین بار است که در طول فصل عوامل تیم مقابل به تحریک سرمربی آبی‌ها می‌پردازند، عنوان کرد: الان دیگر ساپینتو عامل درگیری‌هایی که به وجود می‌آید نیست. دیگران او را به بطن کارشان می‌برند و می‌بینیم که دیگران او را تحریک می‌کنند. این شرایط با نیم فصل اول که شاید خود ساپینتو در مرکز درگیری‌ها بود، خیلی فرق دارد و باید نگاه‌مان به ساپینتو را تغییر بدهیم. این روشی مناسبی نیست که بخواهند از سرمربی یک تیم بزرگ سواستفاده کنند. همه چیز مشخص است. دوربین‌های تلویزیونی همه چیز را به تصویر می‌کشند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: خیلی از سوالاتی که دیگران باید پاسخ بدهند در این فیلم‌ها هست و نمی‌توان از آن شانه خالی کرد. دیدیم که در کرمان چه اتفاقی افتاد. مربیان‌شان خارج از حیطه مربیگری رفتار کرد و این برخورد را با ساپینتو داشتند. برخورد عوامل هم مشخص است و دوربین‌ها همه چیز را ضبط کرده‌اند. باید به خیلی از این سوالات پاسخ داد. ساپینتو الان نسبت به کار اشراف دارد. هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه از او حمایت می‌کنند. هواداران هم به رفتارش آشنایی پیدا کرده‌اند.

خوب است که با یادگیری زبان اسپانیایی، ضعف دانش را برطرف کرده‌ایم!

مومنی در خصوص پیشرفت تیم‌ها در آشنایی با زبان اسپانیایی و اینکه هر بار یک نفر مدعیست صحبت‌های ساپینتو را متوجه شده، عنوان کرد: حالا انگلیسی را یاد بگیرند، اسپانیایی پیشکش‌ آن‌ها! این که در پیشرفت کرده‌ایم و ضعف دانش را برطرف کرده‌ایم خیلی خوب است و باید خدارا شکر کرد!

خبر برکناری فتح‌الله زاده از ریشه ساقط است

وی در مورد شایعه توافق اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برای برکناری علی فتح الله زاده و اعلام این موضوع به وزیر ورزش، اظهار داشت: علی فتح الله زاده مدیر با سابقه‌ای است که به کار اشراف دارد. او با جدیت و با تمام قوا کار می‌کند. هیات مدیره هم حامی او بوده و بازهم از او حمایت می‌کند. ضمن اینکه اعضای هیات مدیره پس از جلسه قبلی، به صورت گروهی یکدیگر را ندیده‌اند. این خبر از ریشه ساقط است و جای بحث ندارد. تمام هم و غم فتح الله زاده حل مشکلات باشگاه است.

مومنی تصریح کرد: انتشار این اخبار بی دلیل نیست. می‌خواهند برای استقلال حاشیه سازی کنند تا نتیجه نگیرد و بیشتر درگیر حواشی باشد. سعی می‌کنیم از این حواشی دوری کنیم و بر اوضاع باشگاه مسلط باشیم. معلوم است که این حواشی از کجا نشات می‌گیرد و به کجا ختم می‌شود. باید این را مدیریت کنیم تا این حواشی به استقلال صدمه وارد نکند.

بندهای تفاهم نامه کاوه را آن‌‌هایی که گذاشتند باید پاسخ بدهند

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد تفاهم نامه مدیریت قبلی باشگاه و کاوه رضایی که بندهای عجیب و غریبی مانند حق مسکن و رضایت مدیرعامل در آن وجود دارد، گفت: حالا که کاوه رضایی بازیکن ما نیست. این مسائل را باید از مدیرعاملان سوال کرد. من بهتر است صحبتی نکنم. این بندها را کسانی که گذاشته‌اند باید پاسخ بدهند.

#استقلال #محمد مومنی
تازه ترین خبرها