80044
پیروانی: به هر طریقی توانستند، صدر را از ما گرفتند/ بازی پرسپولیس را عقب انداختند، چون یک تیم با سن‌پترزبورگ بازی دارد!
12 بهمن 1401 20:01
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ پرداخت.

روزنامه گل

افشین پیروانی پس از تساوی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: بعد از مدت‌ها دلم می‌خواهد تبریک ویژه‌ای بگویم که صدر جدول را از ما گرفتند! هدف‌شان همین بود. 5 اختلاف امتیاز داشتیم به هر طریقی توانستند صدر را از ما گرفتند.

وی افزود: ما بی‌عرضه‌ترین برای آوردن VAR هستیم. شک نکنید حالا حالاها نمی‌آید. فقط جلسه می‌گذارند و شعار می‌دهند. مگر 5 سال یا 10 سال پیش بحث VAR بود؟ این را بهانه کرده‌اند هر غلطی می‌خواهند می‌کنند! این وضع قضاوت است؟ چند هفته متضرر شدیم؟ بعد توقع دارید اعتراض نکنیم؟ نگوییم حق‌ ما را بدهید؟ حق ما را کسی نمی‌گیرد با این وضع خودمان هم نمی‌توانیم حق‌مان را بگیریم. واقعاً برای فدراسیون، کمیته داوران و هر کسی تصمیم‌گیرنده است متأسفم. به هدف‌شان رسیدند.

سرپرست پرسپولیس در مورد اینکه آیا به این باور رسیده که می‌خواهند تیم خاصی قهرمان شود، عنوان کرد: اصلاً بحث خاص نیست. دل‌شان می‌خواهد پرسپولیس قهرمان نشود. پرسپولیس قهرمانی زیاد دارد. بازی حذفی ما را 9 روز فاصله گذاشتند. چه قدرتی است؟ مگر روز قرعه‌کشی نگفتند یکم بازی است؟ چرا بازی ما را سوم گذاشتند؟ چون یک تیم می‌خواهد برود با تیم سن پطرزبورگ بازی کند؟ آن از کجا آمده؟ در کوران مسابقات چه کسی دوستانه بازی می‌کند؟ این چه تصمیمی است که فدراسیون می‌‌گیرد؟

پیروانی گفت: والا باید تیم را بیرون می‌آوردیم. این وضع قضاوت نمی‌شود. تیم پرطرفداری هستیم و ظلم می‌کند. برخوردها معلوم است. با هدف جلو می‌روند. این از وضعیت مالی تیم‌ها که چگونه هزینه می‌کنند. آن از وضع قضاوت‌ها برای ما، آن از وضع برنامه‌ریزی که نمی‌دانم چرا 9 بین بازی ما فاصله باشد. نمی‌‌دانم چرا در کوران مسابقات بازی دوستانه بگذارند. کجای دنیا وسط فصل یک تیم خارجی را دعوت می‌کند بیاید بازی دوستانه کند!

وی در مورد اینکه فیفا روسیه را تحریم کرده است، اظهار داشت: به ما گفته‌اند بازی شما سوم است برای اینکه می‌خواهند بازی دوستانه انجام بدهند!

سرپرست پرسپولیس در مورد اینکه گل‌محمدی اعلام کرده تا وقتی سرمربی پرسپولیس است اجازه قهرمانی به این تیم نمی‌دهند، گفت: او بهترین مربی ایران است. زحمت می‌کشد. مطمئن باشید تلاش می‌کنیم. یک خبر بد به تیم‌های رقیب بدهم. آنهایی که می‌خواهند پرسپولیس قهرمان نشود ما با تمام قدرت می‌آیم اما جان مادرتان مقداری انسان باشید.

#افشین پیروانی #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها