80005
مورایس: حضور هواداران خبر خوبی است/ قلعه‌نویی راحت امتیاز نمی‌دهد
11 بهمن 1401 22:27
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تنها آرزوی من این است که هواداران سپاهان به ورزشگاه بیایند و از تیم ما حمایت کنند.

روزنامه گل

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر اظهار داشت: بازی فردا بازی آسانی برای هیچ کدام از تیم‌ها نیست و البته خود را برای بازی آماده کرده‌ایم و حضور هواداران در ورزشگاه خبر خوبی است، لازم داریم که تماشاگران با انرژی لازم در ورزشگاه حضور داشته باشند.

وی افزود: برنامه حریف منحصر بفرد است، می‌دانیم گل گهر چه تیمی است و با احترام به تمام حریفان برای برد به میدان می‌رویم و در رابطه با تغییراتی که در بازی خواهیم داشت باید بگویم که نسبت به توانایی‌های گل گهر آشنا هستیم، شیوه بازی آن‌ها را می‌دانیم، در بازی رفت نیز شاهد سبک بازی آن‌ها بودیم.

مورایس در خصوص تقابل برزیلی‌ها در بازی فردا گفت: سطح بازی فردا بالا خواهد بود، حضور دو بازیکن برزیلی در هر تیم تغییر خاصی ایجاد نمی‌کند و بازیکنان دیگری نیز در زمین حضور دارند، بازیکنان برزیلی گل گهر کیفیت خوبی دارند و نسبت به برزیلی‌های ما هماهنگ‌تر هستند زیرا زمان بیشتری با یکدیگر کار کردند، قلعه‌نویی مربی نیست که به راحتی امتیاز دهد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با میزان استقبال هواداران از بلیط‌فروشی این بازی خاطرنشان کرد: متاسفم که فقط ۳۰ درصد جایگاه‌ها را در اختیار داریم اما بهتر از هیچی است، در خصوص استقبال هواداران سایر تیم‌ها نظری ندارم، تنها آرزوی من این است که هواداران سپاهان به ورزشگاه بیایند و از تیم ما حمایت کنند.

وی در رابطه با خرید جدید برزیلی خود و تفاوت‌های فوتبال ایران و جهان گفت: استعدادیابی در ایران روندی است که باید بیشتر بر آن کار شود، کیفیت‌های مختلفی در بحث استعدادیابی مطرح است که ممکن برای دو باشگاه با شرایط یکسان، استعدادیابی متفاوت باشد.

مورایس خاطر نشان کرد: ما سعی می‌کنیم اتفاقی که در لحظه درست است را رقم بزنیم، در خصوص خرید خود نیز با یک مثال پاسخ می‌دهم، وقتی گل می‌زنیم، یک بازیکن گل زده است، اما کل تیم برای به ثمر رساندن این گل زحمت کشیده است.

# ژوزه مورایس #سپاهان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها