79923
جنجال‌های دیدار فولاد - پرسپولیس؛ از مستطیل سبز تا کمیته اخلاق!
08 بهمن 1401 17:53
حاشیه‌های دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس پای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق را به اتفاقات این مسابقه باز کرد.

روزنامه گل

اعتراض‌های نیمکت فولاد، حضور غیر مجاز لیدرها روی سکو، اخراج جواد نکونام از روی نیمکت، صحنه مشکوک به پنالتی در داخل محوطه جریمه، درگیری نیمکت فولاد با ناظر بازی و اعتراض‌های گل‌محمدی پس از سوت پایان بازی، همه و همه تنها بخشی از حاشیه‌های پُر شمار جدال فولاد - پرسپولیس در هفته هفدهم بود.

جدالی که به اندازه چند مسابقه در داخل مستطیل سبز حاشیه داشت و اعتراض‌های هر دو نیمکت به داوری، بر هیزم این جدال داغ افزود. با تمام اتفاقات رخ داده در داخل مستطیل سبز؛ اما حاشیه‌های این بازی مطابق انتظار بلافاصله به بیرون از زمین نیز کشیده شد. گل‌محمدی بعد از مسابقه در اظهاراتی تند در واکنش به اتفاقات این مسابقه گفت: «نمی‌دانم این لجن‌بازی و بازی کثیف، آخر و عاقبتی برای این تیم دارد یا خیر. اگر داور آن صحنه را به نفع ما پنالتی می‌گرفت، اتفاقات بدی برای او می‌افتاد و خوشحالم که از اینجا جان سالم به در برد». صحبت‌هایی که واکنش فولادی‌ها نیز روبه‌رو شد و علاوه بر صحبت‌های هاشمی‌نسب در نشست خبری (لینک خبر)، جواد نکونام نیز با انتشار استوری کنایه‌آمیز جواب انتقادها را داد.

جنجال‌های شبانه دیدار فولاد و پرسپولیس کار را به بیانیه دو باشگاه رساند؛ جایی که فولادی‌ها اعلام کردند از یحیی گل‌محمدی به دلیل توهین به این تیم به کمیته اخلاق شکایت خواهند کرد و پرسپولیس هم امروز اعلام کرد همین اقدام را علیه جواد نکونام انجام می‌دهد. سرخپوشان اعلام کردند از موعود بنیادی‌فر و تیم داوری این مسابقه نیز شکایت خواهند کرد.

حاشیه‌ها و بیانیه‌ها اما پایان کار نبود و علاوه بر کمیته اخلاق، پای کمیته انضباطی نیز به ماجرا باز شد. طبق گزارش ارائه شده از سوی ناظر بازی به سازمان لیگ و در ادامه به کمیته انضباطی؛ به زودی پرونده رسیدگی به این بازی در این کمیته نیز تشکیل خواهد شد. باید دید در نهایت چه رأیی در انتظار حاشیه‌ها و اتفاقات رخ داده در این مسابقه خواهد بود.

#کمیته اخلاق #پرسپولیس #فولاد خوزستان
تازه ترین خبرها