79913
توضیحات عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درمورد برگزاری مجمع آنلاین
08 بهمن 1401 14:22
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی درمورد برگزاری مجمع آنلاین امروز ارائه کرد.

روزنامه گل

احمدرضا براتی درمورد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، اظهار داشت:‌ امروز برای فدراسیون و جامعه فوتبال بسیار مهم بود. در 2 سال گذشته فعل و انفعالات و جا به جایی‌های متعددی در هیات رئیسه به ویژه در پست ریاست، نایب رئیس و اعضای هیات رئیسه داشتیم.

وی افزود: به همین جهت امکان انجام برخی الزاماتی که در اساسنامه برای هیات رئیسه و مجمع پیشبینی شده بود، میسور نشد. به همین جهت لازم بود در اسرع وقت با برگزاری یک تا دو مجمع، این تکالیف به انجام برسد. با در نظر گرفتن جمیع شرایط ترجیح دادیم مجمع را آنلاین برگزار کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: حسابرس مستقل بیرونی که نقش بسیار مهمی در رصد مسائل مالی فدراسیون دارد و خزانه‌دار را انتخاب کردیم تا بتوانند شروع به کار کنند. این مقدمه ای برای مجمع عمومی بعدی خواهد بود. اهم برنامه‌های ما در مجمع بعدی، انتخاب ارکان مستقل فدراسیون، تصویب صورت‌های مالی، برنامه، بودجه و مسائلی از این دست خواهد بود. فلسفه برگزاری مجامع در این فواصل زمانی کوتاه، انجام شدن همین مسائل معطل و عقب مانده است. امیدوارم بتوانیم در سریع‌ترین وقت، آن‌ها را انجام داده و به تکالیف قانونی خود عمل کرده باشیم.

#فدراسیون فوتبال
تازه ترین خبرها