79866
شنبه سرنوشت‌ساز در انتظار سیاوش یزدانی، کاوه رضایی، استقلال و تراکتور!
07 بهمن 1401 16:25
زمان نقل‌و‌انتقالات زمستانی فوتبال ایران در حالی شب گذشته به پایان رسید که تکلیف فسخ قرارداد چند بازیکن هنوز به صورت شفاف مشخص نشده است.

روزنامه گل

پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی فوتبال ایران در پایان روز گذشته (ششم بهمن ماه) رسماً بسته شد تا تیم‌ها از این پس تنها مجاز به ثبت قرارداد بازیکنان آزاد باشند، پنجره‌ای که مطابق انتظار در آخرین ساعات باز هم شاهد فسخ‌های یک طرفه و جنجالی بود و به احتمال زیاد پای کمیته وضعیت به این پرونده‌ها باز خواهد شد.

یکی از فسخ‌های پُر سر و صدای 24 ساعت اخیر؛ فسخ قرارداد سیاوش یزدانی توسط باشگاه استقلال بود، بازیکنی که به دلیل اختلافات پیش آمده با ساپینتو و باشگاه استقلال حاضر به توافق و فسخ قرارداد نشد و آبی‌پوشان در نهایت مجبور شدند در ساعات پایانی نقل‌و‌انتقالات، قرارداد او را به‌صورت یک طرفه فسخ کنند.

استقلالی‌ها دلیل فسخ قرارداد را «رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط بازیکن» عنوان کرده‌اند، اما این موضوع اصلاً مورد قبول سیاوش یزدانی نیست و به احتمال فراوان به‌زودی شاهد رسیدگی به این پرونده در کمیته وضعیت خواهیم بود.

فسخ دیگر مربوط به باشگاه تراکتور و کاوه رضایی است. این بازیکن که یکی از خریدهای پُر سر و صدای تراکتوری‌ها در ابتدای فصل بود؛ با استناد به بندی در قراردادش اقدام به فسخ یک طرفه با باشگاه تبریزی کرده است، اما این موضوع اصلاً مورد قبول مدیران باشگاه تراکتور نیست و آنها قصد دارند از رضایی به کمیته وضعیت شکایت کنند.

به‌صورت کلی پرونده‌های فسخ قرارداد تا ساعت 24 روز گذشته (پنجشنبه) به کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ ارسال شده است و با توجه به تعطیلی امروز؛ فعلاً هیچ‌کدام از این پرونده‌ها رسیدگی نشده است. در همین راستا قرار است صبح فردا سازمان لیگ درباره فسخ‌های قرارداد ارسال شده تصمیم‌گیری کند و سپس در صورت شکایت باشگاه یا بازیکن؛ پرونده به کمیته وضعیت ارجاع خواهد شد.

#استقلال #تراکتور #کاوه رضایی #سیاوش یزدانی
تازه ترین خبرها