78200
ستاره تیم ملی ایران در نقش ناجی چلسی
18 آذر 1401 13:21
رسانه انگلیسی ستاره ایرانی پورتو را ناجی چلسی معرفی کرد.

روزنامه گل

مهدی طارمی ستاره ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه پورتو از تابستان گذشته در رادار تیم های انگلیسی از جمله آرسنال و چلسی قرار دارد.

امروز سایت «تیم تاک» انگلیس در گزارشی درباره مشکلات خط حمله چلسی این طور نوشت: در سال های اخیر چلسی در خط حمله با مشکلات زیادی مواجه شده است. این باشگاه لندنی برای جذب لوکاکو و تیمو ورنر هزینه های هنگفت کرد ولی در نهایت به نتیجه مطلوب نرسید.

بعد از آن بازیکنانی از داخل تیم ظهور کردند تا چلسی امیدوار به درخشش آنها باشد. تامی آبراهام یکی از این ستاره ها بود ولی درخشش او زیاد طول نکشید.

در شرایط کنونی چلسی در خط حمله اش اوبامیانگ، بروخا و هاورتس را دارد. اوبامیانگ را نمی توان مهاجمی آینده دار برای چلسی دانست.

بروخا هم نتوانسته خودش را ثابت کند. هاورتس در اصل هافبک تهاجمی است و نمی توان او را به عنوان یک مهاجم نوک و گلزن دانست.

به همین خاطر چلسی در سال 2023 به دنبال جذب مهاجمی تمام کننده و خوب است. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو با آمار فوق العاده اش با اژدها می‌تواند گره گشای چلسی باشد.

طارمی سومین فصل حضورش در پورتو را تجربه می‌کند. ملی پوش ایرانی در این مدت 115 بازی برای پورتو انجام داده و 62 گل زده است.

قرارداد طارمی با پورتو تا سال 2024 اعتبار دارد ولی او رویای بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد و چلسی می تواند این آرزوی ستاره ایرانی را برآورده کند.

#مهدی طارمی #پورتو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها