77892
احمدزاده: شانس تیم ملی برای صعود بسیار زیاد است/ برای نوراللهی و عزت‌اللهی جانشین نداریم
05 آذر 1401 15:28
کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد تیم ملی فوتبال کشورمان از شانس زیادی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ برخوردار است.

روزنامه گل

محمد احمدزاده درباره پیروزی تیم ملی ایران برابر ولز در مرحله گروهی جام جهانی 2022 گفت: در بازی قبلی شاهد اشتباهات عجیبی از سرمربی تیم ملی بودیم، ولی خوشبختانه در این بازی شرایط تغییر کرد و همه چیز برای تیم ملی به خوبی پیش رفت. ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر بدشانس نبودیم حتی خیلی زودتر می‌توانستیم به گل برسیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: زمانی که علی کریمی و روزبه چشمی وارد زمین شدند تیم ما حالت دفاعی گرفت و شادابی خود را از دست داد. من معتقدم در همه نقاط زمین بازیکنان خوبی داریم، ولی وقتی کی‌روش دو بازیکن اصلی خود در وسط زمین یعنی نوراللهی و عزت‌اللهی را بیرون کشید ما در آن منطقه دچار مشکل شدیم. فکر می‌کنم برای این بازیکنان جانشین نداشته باشیم.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد اینکه کدام بازیکن از ایران در مصاف با ولز بهترین عملکرد را داشته است، تأکید کرد: اکثر بازیکنان نهایت تلاش‌شان را انجام دادند، ولی فکر می‌کنم رامین رضاییان بهترین بازیکن زمین بود. البته نوراللهی و عزت‌اللهی هم دوندگی زیادی داشتند.

احمدزاده راجع به بازی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر آمریکا هم گفت: طبیعتاً آمریکا با ولز متفاوت است و ما کار سخت‌تری در پیش خواهیم داشت با این حال فکر می‌کنم بازیکنان از یک بحران مهم فاصله گرفتند و قطعاً در بازی با آمریکا چند برابر بازی گذشته انگیزه دارند. در حال حاضر شانس صعود تیم ملی به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی بسیار زیاد است و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

#تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها