77837
سیر تا پیاز ماجرای کُری خوانی عجیب مدافع عربستان با مسی
02 آذر 1401 15:23
مدافع تیم ملی عربستان از درگیری اش با ابرستاره آرژانتین پرده برداشت.

روزنامه گل

تیم ملی فوتبال عربستان روز گذشته در اولین بازی خود در جام جهانی 2022 قطر به مصاف آرژانتین یکی از کاندیداهای قهرمانی رفت و با خلق اولین شگفتی جام موفق شد با نتیجه 2 بر یک آلبی-سلسته را شکست دهد.

یکی از صحنه های جنجالی این بازی کری خوانی عجیب علی البلیهی مدافع تیم ملی عربستان برای لیونل مسی کاپیتان آرژانتین در میانه زمین بود که سوژه کاربران جام جهانی شد.

علی البلیهی مدافع پرحاشیه الهلال در این صحنه به طرف مسی می رود و با زدن چند ضربه به شانه مسی به او چیزی می گوید. مسی در واکنش به این اقدام عجیب مدافع سعودی که قصد عصبانیت او را داشت با لبخند به او پاسخ می دهد تا غائله به پایان برسد. در زیر اقدام عجیب مدافع عربستان علیه مسی را تماشا کنید.

البلیهی در مصاحبه خود بعد از بازی به رمزگشایی از گفت و گوی کوتاهش با مسی پرداخت و گفت: بله، به مسی گفتم، تو برنده نمی شوی، برنده نمی شوی!

البلیهی پیش از این هم سابقه چنین اقدامات عجیبی را در زمین بازی داشته است. او در دربی ریاض در سال گذشته میان النصر و الهلال جنجال بزرگ را به پا کرد و سعودی ها را به جان هم انداخت. البلیهی بعد از برد با پرچم الهلال در ورزشگاه خانگی النصر کری خواند و در نهایت پرچم الهلال در نقطه آغاز بازی برافراشت که باعث خشم کادرفنی و نیمکت النصر شد و درگیری شدیدی میانه زمین رخ داد.

#جام جهاني 2022 قطر #لیونل مسی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها