77782
آخرین اخبار از ترکیب 11 نفره انگلیس مقابل ایران/ مدافع جنجالی هم هست
30 آبان 1401 15:14
شبکه انگلیسی خبر داد مدافع جنجالی منچستریونایتد در ترکیب اصلی انگلیس در بازی مقابل ایران به میدان می‌رود.

روزنامه گل

شبکه «اسکای اسپورت» انگلیس در خبری اختصاصی گزارش داده «هری مگوایر» مدافع سه‌شیرها در ترکیب اصلی تیم «گرت ساوت‌گیت» برای دیدار مهم با ایران در بازی نخست گروه دوم جهام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود.

مگوایر ۲۹ ساله که انتقادهای بسیاری از او در تیم منچسریونایتد می‌شود اما در تیم ملی عملکرد قابل قبولی را از خود نشان داده و از ارکان موفقیت سه‌شیرها در جام جهانی ۲۰۱۸ بود، از ماه سپتامبر تاکنون تنها یک بار در ترکیب ۱۱ نفره شیاطین سرخ در لیگ جزیره حاضر بوده است.

این رسانه انگلیسی همچنین خبر داده با تغییر سیستم تیم ملی انگلیس و چهار دفاعه شدن تیم ساوت‌گیت، یک جای خالی برای خط هافبک باز می‌شود و «جود بلینگام» ستاره جوان سه‌شیرها برای اولین بار در جام جهانی به میدان می‌رود.

پیشتر در خبرها آمده بود ساوت‌گیت قصد دارد سیستم سنتی سه دفاعه خود را برای بازی با ایران کنار بگذارد و از دفاع چهار نفره و سیستم ۳-۳-۴ استفاده کند.

اسکای اسپورت نوشته همچنین «بوکایو ساکا» مهاجم کناری تیم ملی انگلیس نیز جلوتز از «فیل فودن» بازیکن جوان تیم منچسرسیتی، در ترکیب اصلی انگلیس مقابل ایران به زمین مسابقه خواهد رفت.

«جیمز مدسیون» هافبک لسترسیتی و «کایل واکر» مدافع راست منچسترسیتی نیز بازی مقابل ایران در ورشگاه «خلیفه» دوحه را به دلیل مصدومیت از دست داده‌اند.

#تیم ملی انگلیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها