77406
4 سال پس از خط خوردن؛ کی‌روش بازیکن مغضوب پرسپولیسی را به تیم ملی دعوت کرد
18 آبان 1401 15:00
4 سال پس از خط خوردن نام بازیکن مغضوب پرسپولیس از تیم ملی، کی‌روش مجددا او را به اردو دعوت کرد.

روزنامه گل

اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت حضور در جام‌جهانی 2022 قطر چند روزی است که در تهران ادامه دارد و در همین راستا برخی از پیشکسوتان با حضور در تمرین تیم ملی با کارلوس کی‌روش و بازیکنان دیدار و خوش و بش گرمی کردند.

در همین راستا چند روز گذشته بود که کارلوس کی‌روش با سیدجلال حسینی تماس تلفنی برقرار و از او دعوت کرد تا در اردوی تیم ملی حاضر شده تا روحیه ملی‌پوشان بالا برود.

در این تماس تلفنی سیدجلال حسینی تشکر از سرمربی تیم ملی بابت این دعوت اعلام کرد که به دلیل مشغله کاری فرصت حضور در اردوی تیم ملی را ندارد و به همین خاطر نمی‌تواند به تمرینات تیم ملی برود.

کارلوس کی‌روش در حالی از سیدجلال حسینی برای حضور در تیم ملی دعوت کرد که 4 سال پیش و دقیقا در روزهای پایانی منتهی به جام‌جهانی 2018 روسیه و در حالی که کاپیتان آن روزهای پرسپولیس در اوج آمادگی قرار داشت، او را از تیم ملی خط زد تا انتقادهای زیادی را متوجه خود کند. سیدجلال که در جام‌جهانی 2014 برزیل از ارکان اصلی دفاعی تیم ملی بود در عین آمادگی و شایستگی و به دلیل خط خوردن نامش از تیم ملی به دلیل همراهی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از لیست ملی‌پوشان کنار گذاشته شد و در نهایت چند ماه بعد با 115 بازی ملی از تیم ملی خداحافظی کرد. حالا کی‌روش 4 سال پس از آن اتفاقات از مربی این فصل پرسپولیس دعوت کرد تا به اردوی تیم ملی برود!

#کارلوس کی روش #سیدجلال حسینی #تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها