77226
پروژه جدید درویش با همکاری پنجعلی؛ بازرس‌های پرسپولیسی با قراردادهای متفاوت
14 آبان 1401 13:06
باشگاه پرسپولیس قصد دارد چند پیشکسوت را به عنوان بازرس مدارس فوتبال انتخاب کند.

روزنامه گل

در چند ماه گذشته بود که کشمکش‌های زیادی برای انتخاب مدیر آکادمی و مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس انجام شد اما در نهایت محسن خلیلی در سمت خود ابقا شد تا همچنان به عنوان مدیر تیم‌های پایه در پرسپولیس فعالیت کند. در این بین رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که همواره نشان داده علاقه زیادی برای ارتباط با پیشکسوتان باشگاه دارد سمت دیگری به محمد پنجعلی داد تا او به عنوان مسئول مدارس فوتبال پرسپولیس مشغول به کار شود!

در پی این مسئله روز چهارشنبه هفته گذشته و در سکوت کامل خبری جلسه‌ای بین محمد پنجعلی و تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه برگزار شد که اخبار آن حالا رسانه‌ای شده است.

در این جلسه که در ساختمان باشگاه انجام شده بود پنجعلی به تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه پیشنهاد فعالیت در مدارس فوتبال این باشگاه را می‌دهد. به این پیشکسوتان وعده داده شده تا نه به عنوان مربی بلکه به عنوان بازرس به مدارس فوتبال در سراسر کشور مراجعه کنند تا به اصطلاح عملکرد این مدارس را در نظر بگیرند. در این جلسه که با حضور پنجعلی انجام شده بود پیشکسوتانی نظیر رضا جباری، مرتضی فنونی‌زاده، مرتضی کرمانی مقدم، بهنام طاهرزاده، بهروز رهبری‌فرد، مجتبی محرمی، علیرضا محمد و یعقوب فاطمی‌مقدم حضور داشتند.


نکته جالب اینجاست که مدارس فوتبال پرسپولیس در سراسر کشور رقمی در حدود 950 میلیون تومان درآمد برای این باشگاه داشته است. این مدارس در تهران سالیانه 100 میلیون و در شهرستان‌ها سالیانه 50 میلیون تومان حق عضویت به پرسپولیس پرداخت می‌کنند.

موضوع عجیب اینجاست که پیشکسوتان حاضر در این جلسه قرار است در ازای قراردادهای 100 الی 150 میلیون تومانی در این پروژه فعالیت کنند و این در حالی است که عایدی یک سال پرسپولیس از مدارس فوتبال در سراسر کشور حتی به یک میلیارد تومان هم نمی‌رسد! این پیشکسوتان علاوه بر رقم قرارداد باید هزینه‌هایی نظیر بلیت هواپیما و هتل هم برای‌شان تدارک دیده شود.

پنجعلی بعد از این جلسه و برای ارائه گزارش در دفتر رضا درویش حاضر شد تا احتمالا این همکاری، هر چه زودتر آغاز شود. او بعد از جلسه با درویش به پیشکسوتان حاضر در این جلسه وعده داده که قراردادهای همکاری آنها آماده شده و به زودی امضا خواهد شد تا کار پیشکسوتان برای بازرسی از مدارس فوتبال آغاز شود! سوال اینجاست که با چه استدلالی و برای بازرسی یکی دو روزه در سال قرار است عملکرد یک مدرسه فوتبال بررسی شود؟ و در آخر مشخص نیست با چه قانونی، رضا درویش قصد دارد هزینه‌ای بیشتر از درآمدهای این باشگاه در بحث مدارس فوتبال انجام دهد؟!

#پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها