76639
افسری: رای قلعه‌نویی عجیب و غریب است/ ساپینتو مربی تیم شهرستانی بود،جریمه‌اش خیلی بیشتر می‌شد
27 مهر 1401 16:45
سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان به رای انضباطی امیر قلعه‌نویی و اکنش نشان داد.

روزنامه گل

حیدر افسری در خصوص محرومیت و جریمه امیر قلعه‌نویی در پرونده دیدار گل گهر و استقلال، اظهار داشت: امیر قلعه‌نویی حتی از روی نیمکت هم بلند نشد. نمی‌دانم چرا کمیته انضباطی این رای را داده و عجیب و غریب است. قرار است وکیل باشگاه پیگیری کند تا مشخص شود گزارش ناظر و داور چه بوده است.

سرپرست گل گهر گفت: درگیری‌ها حدود 60 متر از نیمکت ما فاصله داشت و حتینمی‌توان گفت قلعه‌نویی از روی نیمکت به کسی حرفی زده، قبل از آن‌ هم بازیکنان اطراف نقطه کرنر بودند که بازهم از نیمکت ما فاصله داشت. به هرحال وکیل ما در حال پیگیری است و احتمال اینکه به این رای اعتراض کنیم وجود دارد.

وی با اشاره به اظهارات استقلالی‌ها مبنی بر اینکه شروع کننده ماجرا نیمکت گل‌گهر بوده، عنوان کرد: استقلالی‌ها همیشه این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند و طبیعی است. آن‌ها از نظر رسانه‌ای توانمند هستند و در فضای مجازی فشار و هجمه وارد می‌کنند. در این بازی همه دیدند چه اتفاقی افتاد. رفتارهای ساپینتو را در 9 هفته گذشته بررسی کنید. رفتار او همیشه هیجانی است و هیچ کنترلی ندارد.

افسری افزود: در انزلی آن رفتار را داشت و به برانکارد لگد زد. اگر آنجا برخورد می‌شد الان شاهد این اتفاقات نبودیم. اگر ساپینتو مربی یک تیم شهرستانی بود جریمه‌اش با این حرکات و رفتارها خیلی بیشتر بود. همانطور که دیدیم ساکت الهامی را چگونه محروم کردند.

#امیر قلعه نویی #گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها