76319
از سازگاری زودهنگام ایران با کی‌روش تا سیستم محبوب مرد پرتغالی
22 مهر 1401 13:24
سازگاری زودهنگام تیم ملی ایران با سیستم مرد پرتغالی قبل از جام جهانی سوژه شد.

روزنامه گل

کارلوس کی روش ماه گذشته به صورت رسمی برای دومین بار سکان هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده گرفت تا کمتر از 3 ماه مانده به جام جهانی 2022 قطر یوزها را آماده کند.

کارلوس کی روش در ایام فیفا دی دو بازی دوستانه برای ایران تدارک دید. یوزها در اولین بازی دوستانه تحت هدایت سرمربی سابق رئال مقابل اروگوئه پرستاره قرار گرفتند و موفق شدند با نتیجه یک بر صفر پیروزی این دوئل بزرگ باشند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین بازی دوستانه اش مقابل سنگال قهرمان آفریقا صف آرایی کرد و در این بازی به نتیجه تساوی یک بر یک رسید و شیرهای ترانگا حرفی برای گرفتن مقابل شاگردان کی روش نداشتند.

کی روش با دو بازی دوستانه خیلی زود سیستم خود را در تیم ملی کشورمان پیاده کرد. در همین رابطه سایت « APUESTSAS SPOR» اسپانیا در تحلیل سازگاری زودهنگام یوزها با سیستم مرد پرتغالی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران چرخه مربی پرتغالی کارلوس کی روش را پشت سر گذاشت و با سیستم او هماهنگ شد.

این رسانه ادامه از سیستم محبوب کارلوس کی روش در ایران نوشت: طرح های تاکتیکی مورد علاقه کی روش 4-4-2 و 4-1-4-1 است. او همیشه 4 دفاع را حفظ می کند و قبل از دفاع ها نیز 2 بازیکن به مورد دفاعی کمک می کنند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2022 در گروه دوم با تیم های ملی آمریکا، انگلیس و ولز رقابت می کند.

#کارلوس کی روش #تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها