75999
استقلال با شکست مقابل فولاد به رختکن رفت
15 مهر 1401 17:58
نیمه نخست دیدار استقلال و فولاد خوزستان با برد فولادی‌ها خاتمه یافت.

روزنامه گل

تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان از ساعت 17 امروز در چارچوب یکی از دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر شاگردان جواد نکونام پایان یافت.

داور: حمید حاج ملک

کمک‌ها: محمدرضا منصوری و فرهاد فرهادپور

کارت زرد: -

کارت قرمز: -

گل: مجید علیاری(16) برای فولاد

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، محمد حسین مرادمند، کوین یامگا، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، محمد محبی، مهدی قائدی و پیمان بابایی

سرمربی: ریکاردو ساپینتو

ترکیب فولاد:‌ کریستوفر کنت، مهدی شیری، عارف آقاسی، موسی کولی‌بالی، سعید آقایی، حمید بوحمدان ، محمد آبشک، وریا غفوری، ساسان انصاری، احسان پهلوان و مجید علیاری

سرمربی: جواد نکونام

دقایق حساس

دقیقه 2

صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه فولاد بین پیمان بابایی با عارف آقاسی اتفاق افتاد که داور اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 16

ارسال کرنر مهدی شیری با ضربه سر حمید بوحمدان همراه شد اما پس از دفع توپ محمد محبی توپ درون محوطه جریمه استقلال روی سر محمد آبشک افتاد و او نیز با یک ضربه سر مجید علیاری را در موقعیت گلزنی قرار داد تا در نهایت ضربه سر این بازیکن به گل اول فولاد تبدیل شود.

دقیقه 21

دفع توپ ناقص روزبه چشمی بار دیگر سبب شد علیاری در موقعیت گلزنی قرار بگیرد اما این بار ضربه برگردان وی با اختلاف زیاد از کنار دروازه حسینی بیرون رفت.

دقیقه 32

پیمان بابایی با پیشروی به سمت دروازه فولاد از پشت محوطه جریمه ضربه زد که کریستوفر کنت شوت آرام او را دفع کرد. در ریباند نیز آقاسی مانع گلزنی محبی شد و توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 34

مهدی مهدی پور با ضربه سر پیمان بابایی را در موقعیت تک به تک با دروازه فولاد قرار داد اما کنت ضربه مهاجم استقلال را دفع کرد.

دقیقه 37

این بار بابایی از زاویه تقریبا بسته گوشه سمت چپ محوطه جریمه فولاد ضربه زد که شوت او به تیر عمودی دروازه کنت برخورد کرد.

#استقلال #فولاد خوزستان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها