75892
بازگشت مهدی‌زاده به انتخابی تیم ملی
11 مهر 1401 11:54
با اعلام سیدشهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته، رقابت‌های انتخابی تیم ملی جهت مشخص شدن ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا روز ۲۰ مهرماه در ۲ وزن برگزار خواهد شد.

روزنامه گل

مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته در دو وزن 55- و 67- برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا روز چهارشنبه بیستم مهرماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در وزن 55- کیلوگرم پوریا اقدسی و بهنام دهقان‌زاده و در وزن 67- کیلوگرم، امیر مهدی‌زاده، سیدعلی کریمی، مرتضی نعمتی و علیرضا فرجی به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت‌های وزن 67- کیلوگرم به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد و در مبارزات وزن 55- کیلوگرم هر دو کاراته‌کا در 5 مبارزه به مصاف هم خواهند رفت که نفر برتر باید در سه مبارزه به پیروزی دست پیدا کند.

همچنین برای این نفرات دو کیلوگرم ارفاق در نظر گرفته شده است.

اردوی تیم ملی کاراته برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هم از همان روز یعنی بیستم مهرماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد حضور علی مسکینی در وزن 60- کیلوگرم، بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم، ذبیح‌اله پورشیب در وزن 84- کیلوگرم مشخص شده است و با برگزاری رقابت‌های انتخابی در دو وزن 55- و 67- کیلوگرم تنها سرنوشت وزن 84+ کیلوگرم نامشخص است.

مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در تمامی رده‌های سنی از 25 لغایت 29 آذرماه در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها