75881
اردوی چالوس جایگزین دیدارهای تدارکاتی والیبال نشسته با آلمان و قزاقستان
11 مهر 1401 11:28
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران از لغو اردوی مشترک و مسابقات تدارکاتی ایران با تیم های آلمان و قزاقستان به میزبانی فدراسیون جانبازان و معلولین خبر داد.

روزنامه گل

هادی رضایی اظهار کرد: به منظور آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان بوسنی قرار بود دو تیم آلمان و قزاقستان ۱۸ مهر به ایران بیایند و از ۱۹ مهر اردوی مشترک و مسابقات تدارکاتی به مدت یک هفته در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولین داشته باشیم که این اردو لغو شد.

وی در پاسخ به این پرسش که با لغو این اردوی تدارکاتی، آیا برنامه دیگری برای تیم ملی والیبال نشسته پیش بینی شده است یا خیر؟ افزود: به جز برگزاری اردو، برنامه دیگری تا زمان اعزام تیم به قهرمانی جهان بوسنی پیش بینی نشده است.

رضایی در پایان از برگزاری اردوی تیم ملی در چالوس خبر داد و خاطرنشان کرد: این اردو با حضور ۱۳ ملی پوش از ۱۷ تا ۲۴ مهر با حضور مرتضی مهرزاد،‌ داوود علیپوریان، حمید عباسی،‌صادق بیگدلی، مجید لشگری، رمضان صالحی، حسینی جد، حسین گلستانی، میثم علیپور، مهدی بابادی، مسعود امامی، محمد نعمتی و جمال نظری با مربیگری فرید صائبی و جلیل ایمری برگزار می شود.

مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان آبان 1401 به میزبانی بوسنی برگزار می شود و تیم ایران در این رقابتها با تیم های عراق،‌ قزاقستان و کرواسی همگروه است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها