75876
روند بلاتکلیفی تیم ملی شمشیربازی ادامه دارد
11 مهر 1401 11:22
رئیس آکادمی ملی المپیک نسبت به ناتمام ماندن تعمیرات سالن شمشیربازی و بدهکاری به پیمانکار واکنش نشان داد.

روزنامه گل

کیکاووس سعیدی درباره‌ی اینکه تعمیرات سالن شمشیربازی آکادمی ملی المپیک زمان‌بر بوده و برگزاری اردوی تیم ملی نیز به دلیل تعمیرات سالن بلاتکلیف مانده است، بیان کرد: ۱۰ درصد از کار باقی مانده است. چند روزی وقفه افتاد اما هر چه زودتر کار را تمام می‌کنیم و تحویلشان می دهیم.

سعیدی در مورد اینکه گفته می شود کمیته ملی المپیک به پیمانکار بدهکار است از این رو کار ناتمام مانده و چرا تسویه حساب نکرده اند؟ تاکید کرد: کار دارد انجام می‌شود و تمام مطالبات پیمانکارها در حال پرداخت است. با توجه به تغییر دوره، تغییر امضاها زمان‌بر است از این رو چند روز زمان می برد تا امضا ها تغییر کند و کار به گردش در بیاید.

او در پاسخ به این پرسش که چه زمانی سالن شمشیربازی تحویل داده می شود و از بازساری آکادمی ملی المپیک باز هم باقی مانده است؟ گفت: سالن شمشیربازی هر چه زودتر تحویل داده می شود. یکی، دو پروژه دیگر داریم که فعال هستند و بنا داریم تا یک رییس آکادمی ملی المپیک در مورد اینکه قبلا ارائه خدمات آکادمی ملی المپیک به فدراسیون ها رایگان بود و در این دوره وضعیت چگونه است؟ تاکید کرد: آقای خسروی وفا نگاه و رویکرد ورزشی و حمایتی دارد. در این زمینه مشکلی نیست و فدراسیون ها همچنان به صورت رایگان از خدمات استفاده می کنند. آکادمی ملی المپیک با تمام ظرفیت کار می کند و براساس تصمیم ستادعالی بازی ها، سنجش آمادگی جسمانی تیم های ملی برای حضور موفق در بازی های آسیایی انجام خواهد شد.ماه آینده کار را به پایان برسانیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها