75855
طاهری: ساپینتو زیر و رو نمی‌کشد/ مربیان گل‌گهر این الفاظ را از کجا یاد گرفته‌اند؟
10 مهر 1401 19:47
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مربی گل گهر به داور دروغ گفت اما ساپینتو زیر و رو نمی کشد.

روزنامه گل

بیژن طاهری در مورد دیدار روز گذشته تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان که با برتری ۲ بر یک آبی پوشان پایتخت به پایان رسید، اظهار داشت: به لحاظ فنی بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم. ساپینتو در بیشتر دقایق مسابقه روی نیمکت بود و خیلی کم در کنار خط کنار زمین حاضر می‌شد. بازی آرام دنبال می‌شد تا اینکه داور به سود ما یک پنالتی اعلام کرد. پنالتی که هم‌ مربی حریف و حتی همه کارشناسان داوری صحت آن را تایید کردند.

وی افزود: نیمکت تیم حریف از محوطه جریمه خیلی فاصله داشت و صحنه را درست ندیدند. به یکباره به اعتراض دسته جمعی پرداختند. هجوم آن‌ها به محوطه جریمه تیمشان باعث و دلیل ایجاد درگیری شد. نیمکت نشینان گل گهر نه تنها به داور و کمک داور به شدت اعتراض کردند بلکه مقابل نیمکت ما هم به صورت دسته جمعی حضور داشتند و باعث تحریک و ایجاد جنجال شدند.

سرپرست استقلال گفت: قبل از بازی امیر قلعه نویی و ساپینتو ۵-۴ دقیقه با یکدیگر گفت‌وگو کردند و برای یکدیگر احترام زیادی قائل بودند. متاسفانه دستیاران قلعه نویی این احترام را حفظ نکردند. استفاده از الفاظ « لات کجا هستید » و « پشتش به کجا گرم است » و از این قبیل جملات شایسته نیست. من از این دوستان می‌پرسم که شما این الفاظ را از کجا یاد گرفته‌اید که وارد فوتبال می‌کنید؟

طاهری تصریح کرد: خیلی جالب است که مربی تیم حریف بین دو نیمه به دروغ به داور می‌گوید سرمربی استقلال به زبان پرتغالی توهین می‌کند در حالیکه در نیمه اول، ساپینتو روی نیمکت نشسته بود و خیلی کم کنار خط آمد و اصلا صحنه‌ای نبود که بخواهد اعتراض کند. همین اتهام زشت را بعد از پنالتی هم به داور منتقل کردند و زمینه ساز اخراج سرمربی استقلال شدند. در حالیکه او کاری نکرد که مستحق اخراج باشد. ظاهر و باطن ساپینتو یکی است و زیر و رو نمی‌کشد. این نوع ادبیات نباید در فوتبال استفاده شود.

وی افزود: او خارجی است. پشتش به چه کسی باید در اینجا گرم باشد؟ مگر کسی را می‌شناسد؟ پشت شما به چه کسی گرم است که اینقدر راحت به بقیه توهین می‌کنید؟ ظرفیت باخت داشته باشید و به اتهام کذب و مسایل حاشیه‌ای روی نیاورید. این همه سر و صدا، به خاطر اعلام پنالتی بود که همه کارشناسان صحت آن را تایید کردند و باشگاه استقلال حتما این تهمت‌ها و مصاحبه‌ها را از مجاری قانونی پیگیری می‌کند.

#بيژن طاهري #سرپرست استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها