75844
پاسخ سازمان لیگ به اظهارات عضو هیئت مدیره استقلال/ مهدی: برخی صحبت‌ها فرافکنی است
10 مهر 1401 15:17
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران به اظهارات عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره برتامه بازی‌های لیگ واکنش نشان داد.

روزنامه گل

سهیل مهدی درباره اعتراض محمد مومنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به زود برگزار شدن بازی‌های استقلال نسبت به پرسپولیس، اظهار داشت: هنوز هفته هفتم هستیم و هفته‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. با این شرایط سپاهان هم باید اعتراض کند؟ باشگاه ذوب‌آهن هم باید نسبت به زمان بازی‌های سپاهان یا باشگاه مس کرمان در مورد زمان مسابقات مس رفسنجان اعتراض کنند؟ اگر اینطور باشد جواد نکونام هم باید به همه برنامه‌ریزی‌ها اعتراض کند. آیا این بحث‌ها معنایش مهندسی لیگ است؟!

وی افزود: ما براساس جدول و فرصت‌های پیش رو برنامه مسابقات را می‌چینیم. هر وقت به آخر فصل برسیم و این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) برای رقابت در کنار هم قرار داشته باشند، آن وقت برنامه بازی‌ها متفاوت می‌شود. برای ما استقلال و پرسپولیس تفاوتی ندارد و قطعاً در هفته‌های آینده زمان بازی‌ها برای این دو تیم برعکس می‌شود. مطمئناً برای چیدن برنامه بازی‌ها همه موارد لحاظ می‌شود. اینطور نیست که من بخواهم مسابقات را برای این دو تیم یک روز در میان بچینم و سایر تیم‌ها را ندید بگیریم. این صحبت‌ها فرافکنی است و بهتر است جامعه هواداری را علیه فوتبال کشور تهییج نکنند.

#سهیل مهدی #سازمان لیگ #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها