75841
دقیقی: از لحاظ امکانات ششمین تیم لیگ دسته اول هستیم/ وحدت ملی را از بین می‌برند
10 مهر 1401 15:13
سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین، این باشگاه را از لحاظ امکاناتی ششمین یا هفتمین باشگاه لیگ دسته اولی می‌داند.

روزنامه گل

سعید دقیقی درباره شرایط تیم فوتبال شمس آذر قزوین و شکستش در هفته ششم لیگ دسته اول مقابل فجر سپاسی، گفت: ما در پنج بازی و یک نیمه، بهترین تیم فصل بودیم. با این حال در نیمه دوم دیدار با فجر سپاسی یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های‌مان را ارائه کردیم که این مسئله مرا به فکر فرو برد. با امتیازاتی که گرفته‌ایم، از عملکرد شمس آذر راضی هستم. از لحاظ هزینه در رده ششم یا هفتم جدول هستیم.

وی در مورد اینکه شمس آذر همچنان صدرنشین لیگ دسته اول به شمار می‌رود، تصریح کرد: لیگ یک مسابقاتی طاقت‌فرساست و هر بازی بسیار دشوار. در این مسابقات نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد. امیدوارم از دیدار با شهرداری همدان با دست پُر خارج شویم. هدف‌گذاری ما این است که نتایجی آبرومند و در شأن مردم قزوین بگیریم. شمس آذر تیمی یکدست و بازیکنان، مربیان و مدیران پرتلاشی دارد و تلاش می‌کنیم زمان، امکانات و منابع مالی را مدیریت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر راجع به وضعیت مالی و ساختاری این باشگاه بیان کرد: برخی باشگاه‌ها پشتوانه صنعتی، نفتی یا مالک متمول دارند و امکانات ما از آنها کمتر است. مدیران شمس آذر تمام امکانات لازم را فراهم کرده‌اند، اما در مقایسه با استقلال خوزستان که توسط گروه ملی فولاد حمایت می‌شود، پارس جنوبی جم که پتروشیمی را پشت خود می‌بیند و خیبر خرم‌آباد که دو برابر ما بودجه دارد، بودجه و سخت‌افزار کمتری داریم.

دقیقی درباره استعفا از سرمربیگری شمس آذر و سپس بازگشت به تمرینات این تیم خاطرنشان کرد: به‌عنوان یک هوادار فوتبال، از بخش خصوصی که فوتبال قزوین را زنده کرد، تشکر می‌کنم. با این حال به‌عنوان سرمربی تیم گلایه‌هایی داشتم که آنها را در جلسه با مدیران باشگاه مطرح کردم و حالا با قدرت بیشتری به کارمان ادامه می‌دهیم. این گلایه‌ها بیشتر به‌صورت پدر و فرزندی مطرح شد.

وی در مورد شرایط تیم ملی با تغییر کادر فنی و دو دیدار دوستانه در اردوی اتریش اظهار داشت: نباید تأثیر اتفاقات اخیر کشور روی تمرکز بازیکنان را نادیده بگیریم. بازیکنان تیم ملی سربازان ملت هستند و باید تمام تمرکز خود را روی بازی بگذارند. اتفاقات اخیر باعث ناراحتی همه است، اما دو ماه دیگر جام جهانی را پیش رو داریم. مردم در بدترین شرایط هم با حضور موفق تیم ملی شادی می‌کنند و بازیکنان باید به این مسئله اهمیت بدهند.

سرمربی شمس آذر قزوین با اشاره به اظهارات حسن عباسی علیه اهالی فوتبال عنوان کرد: در این شرایط که حواس همه ما باید جمع باشد، برخی افراد کم‌لطف مانند او وحدت ملی را از بین می‌برند. ما فوتبالیست شهید و فرزند شهید داریم. در این شرایط باید به تیم ملی آرامش بدهیم و نهادهای نظارتی هم عملکرد بهتری داشته باشند.

#سعید دقیقی #شمس آذر قزوین #لیگ دسته اول
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها