75840
مهدوی: نساجی همیشه برای برد بازی می‌کند/ روندمان رو به رشد است
10 مهر 1401 15:11
مربی تیم فوتبال نساجی با ابراز رضایت از عملکرد این تیم در مصاف با نفت مسجدسلیمان روند تیم تحت هدایت حمید مطهری را رو به رشد توصیف کرد.

روزنامه گل

محمدرضا مهدوی درباره پیروزی نساجی مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ابتدا این پیروزی پرگل را به تمام اعضای تیم و همچنین هواداران نساجی تبریک می‌گویم. خوشبختانه با دستورات کادر فنی و تلاش بازیکنان توانستیم یک بازی خوب و بابرنامه را مقابل نفت انجام دهیم. گل زودهنگامی هم که به ثمر رساندیم باعث شد تا یک پیروزی پرگل را کسب کنیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نفت مسجدسلیمان در بازی‌های گذشته با نتایج خوبش، نشان داده بود که تیم خوبی است و ما فکر می‌کردیم که مقابل تیم ما هم عملکرد خوبی داشته باشد و بخواهد روی ضدحملات به ما ضربه بزند. بعد از اینکه گل اول را در دقیقه 2 به ثمر رساندیم، نفت مسجدسلیمان خیلی خوب بازی کرد و تقریباً بازی را در دست گرفته بود. اگر آن گل زودهنگام را نزده بودیم ممکن بود نفت مسجدسلیمان نتیجه را تغییر دهد.

مربی تیم فوتبال نساجی افزود: جای افسوس دارد که تماشاگران در ورزشگاه حضور نداشتند تا بازی خوب و در کنار آن نتیجه عالی نساجی را ببینند. تیم ما بازیکنان جوان خیلی خوبی دارد که در کنار بزرگ‌های تیم، یک مجموعه کامل و عالی را تشکیل دادند و با تدابیر کادر فنی روند رو به رشدی داریم. نساجی از ابتدای فصل نمایش خوبی داشته است که نتیجه آن را در دو بازی مقابل مس و نفت مسجدسلیمان شاهد بودیم. ما در این دو بازی شش گل زدیم. مقابل نفت مسجدسلیمان تمام تیم معرکه بودند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در بازی‌های آینده هم روند خوب‌مان را ادامه می‌دهیم. ان‌شاءالله تمهیداتی صورت بگیرد که ورزشگاه شهید وطنی به طور صد درصد آماده باشد و ما همیشه شاهد حضور هواداران پرشور نساجی در بازی‌های این تیم باشیم.

مهدوی با اشاره به اینکه نساجی تمریناتش را در این هفته در قائمشهر ادامه می‌دهد تا برای بازی با ذوب‌آهن آماده شود، عنوان کرد: ما باید از امتیاز میزبانی‌مان به خوبی استفاده کنیم. بازی با ذوب‌آهن هم شرایط خاص خودش را دارد. تیم‌های مهدی تارتار همیشه عملکرد خوبی دارند. ذوب‌آهن از بازیکنان جوان خوبی هم سود می‌برد و اگر بخواهیم این تیم را دست‌کم بگیریم با مشکل روبه‌رو می‌شویم. نه تنها مقابل ذوب‌آهن بلکه در تمام بازی‌ها تیم ما برای برد به میدان می‌رود.

#محمدرضا مهدوی #نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها