75607
بیانیه تند مس رفسنجان علیه فدراسیون والیبال
06 مهر 1401 13:02
باشگاه مس رفسنجان از اینکه نمی تواند در شهر خودش از مسابقات والیبال میزبانی کند به شدت عصبانی است.

روزنامه گل

یکی از مسائلی که فدراسیون والیبال پیش از شروع رقابت های این فصل لیگ برتر حساسیت و وسواس زیادی روی آن نشان داده، بحث کفپوش سالن های تیم های حاضر در مسابقات است. چندی پیش فدراسیون والیبال اعلام کرد که فقط سه تیم می ‌توانند از مسابقات میزبانی کند اما اعتراضات پیاپی و درخواست تیم ها باعث شد این تصمیم تغییر کند. در واقع به تیم ها فرصت داده شده که تا پایان نیم فصل اول در راستای تعویض کفپوش های سالن‌های خود اقدام نمایند.

با این وجود هنوز هم برخی تیم‌ها نتوانسته اند به دلایل دیگر جواز میزبانی را کسب کنند. یکی از این تیم‌ها مس رفسنجان است که قرار است بازی امروز آنها برابر فولاد سیرجان در شهر یزد برگزار شود.

این تصمیم فدراسیون والیبال اصلاً به مذاق مس رفسنجان خوش نیامده و مدیرعامل این باشگاه یعنی مجید زین الدینی با ارسال بیانیه ای به ورزش سه اعتراض خود را اینگونه بیان کرده است: "بی نظمی و بی‌برنامگی نیم فصل اول والیبال ایران. بعد از تایید سالن ۹ دی رفسنجان که ۸ روز قبل از بازی ها انجام شد، میزبانی رفسنجانی ها را به شهر یزد بردند؛ آن هم دربی استان کرمان بین دو تیم مس رفسنجان و فولاد سیرجان. با احترام به شهر یزد اما آقای داورزنی کجای دنیا چه اتفاقی می افتد؟ کجای دنیا سرپرست تیم لیگ برتری را به عنوان سرپرست هیئت استان معرفی می‌کنند که در مسابقات ذینفع است؟ سالن های ورزشی که اکثرا چند منظوره هستند را تک منظوره و مابقی ورزش‌ها را به نابودی می کشانید.با توجه به دستورالعمل های موجود در کشور چرا اصرار به خرید کفپوش های خارجی که نمونه داخلی ن موجود است را دارید؟ باشگاه مس رفسنجان سه، چهار نامه به فدراسیون در همین راستا زده است که هیچگونه جوابی از فدراسیون دریافت نکردیم. مگر می‌شود شما برای باشگاه ها میزبانی در شهر دیگر را بدون اطلاع باشگاه تعیین کنید؟ آیا شما حقوقی برای باشگاه ها در نظر می گیرید؟ علی رغم میل باطنی مجبور شدیم که به رسانه ها اعلام کنیم و حق خود را از طریق جراید بگیریم و به مردم اطلاع رسانی کنیم."


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها