75578
دوئل مربیان ایرانی در روز دوم رقابت های فوتسال جام ملت‌های آسیا
06 مهر 1401 11:20
دومین روز از رقابت‌های فوتسال جام ملت‌های آسیا امروز در حالی برگزار می‌شود که تیم‌های ایران و اندونزی به مصاف هم می‌روند.

روزنامه گل

مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا امروز در حالی وارد دومین روز می‌شود که تیم‌‌های ایران و اندونزی از گروه سوم باید از ساعت 17:30 به وقت ایران به مصاف هم می‌ورند.

نکته حائز اهمیت این است که مربیان ایرانی سکان هدایت هر دو تیم را در دست دارند؛ از یک طرف وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی سکان هدایت تیم ایران و از طرف دیگر محمدهاشم زاده که وی هم مثل شمسایی سالیانی بازوبند کاپیتانی تیم کشورمان را بر بازوان خود بسته بود هدایت حریف را برعهده دارد.

تقابل این دو تیم به دلایلی جذاب است که هر دو مربی برای اولین بار است که هدایت تیمی را در جام ملت‌‌ها بر عهده دارند. هاشم‌زاده سرمربی تیم اندونزی توانست بعد از 8 سال (در جام ملت‌های فوتسال آسیا) با این تیم به دور بعدی این رقابت‌‌‌ها صعود کند و از طرفی شمسایی هم برای بار اول در کسوت سرمربی به راحتی توانست با ایران به دور نهایی این مسابقات صعود کند.

هر دو مربی با انگیزه جوانی راهی این مسابقات شدند و در مصاحبه‌‌‌های خود اعلام کردند برای صعود به مرحله حذفی این رقابت‌‌‌ها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهند کرد و با برنامه وارد این مسابقات شدند و باید دید در پایان این دوئل مربیان ایرانی چه کسی می‌‌‌تواند برنامه خود را به دیگری دیکته کند و پیروز میدان شود.

برنامه بازی‌‌‌های امروز به شرح زیر است:

گروه سوم:

ساعت ۱۷.۳۰: ایران- اندونزی

ساعت ۲۰.۳۰: لبنان- چین تایپه

گروه چهارم:

ساعت۱۱.۳۰:ژاپن- عربستان سعودی

ساعت۱۴.۳۰: ویتنام – کره جنوبی

#تیم ملی فوتسال مردان ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها