75561
شمسایی: ۱۰ بازیکن جدید جانشین ۱۰ اسطوره شده‌اند/ هاشم‌زاده: به توانایی بازیکنان اندونزی اطمینان دارم
05 مهر 1401 17:37
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که در این تیم، ۱۰ بازیکن جوان را جایگزین ۱۰ اسطوره کرده است.

روزنامه گل

مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 از امروز (سه‌شنبه) آغاز شد و تیم ملی ایران در اولین گام خود، از ساعت 17:30 فردا به مصاف اندونزی خواهد رفت.

نشست خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در گروه C عصر امروز برگزار شد. وحید شمسایی سرمربی تیم ملی کشورمان و محمد هاشم‌زاده سرمربی ایرانی اندونزی، درباره شرایط تیم‌های خود در دیدار فردا توضیحاتی ارائه کردند که سایت AFC به پوشش این صحبت‌ها پرداخت.

شمسایی درخصوص بازگشت خود به جام ملت‌های آسیا گفت: هشت بار به‌عنوان بازیکن قهرمان این جام شدم و امسال برای اولین بار به‌عنوان سرمربی در این رقابت‌ها شرکت می‌کنم. تیم جدیدی به کویت آورده‌ایم و می‌خواهیم گام به گام جلو برویم تا به اهداف خودمان برسیم. 10 بازیکن جدید را جایگزین 10 اسطوره کرده‌ایم و با اینکه نتایج ایران در این تورنمنت برای ما مهم است، اما هدف متفاوتی دارم.

وی با بیان اینکه تیم ملی کشورمان با برنامه وارد جام ملت‌های آسیا شده و آماده دیدار با اندونزی است، تصریح کرد: حریف با جذب یک مربی جدید که هم‌تیمی من در تیم ملی ایران بود، تغییراتی پشت سر گذاشته است. مربیانی با سوابق روشن در این تورنمنت هستند و اطمینان داریم که فصل جدیدی برای ایران و آسیا رقم می‌زنیم.

هاشم‌زاده نیز در این نشست خبری گفت: جام ملت‌های آسیا تورنمنتی مهم برای ما است و رقابت در این مسابقات پس از هشت سال، دستاورد خوبی برای اندونزی محسوب می‌شود. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فرصت صعود به مرحله بعد را از دست ندهیم. در گروه دشواری قرار داریم و با ایران و لبنان رقابت می‌کنیم.

سرمربی اندونزی عنوان کرد: با ذهنیتی که از سایر دیدارها داشتیم، وارد اولین بازی می‌شویم. پیش از آغاز تورنمنت، چهار بازیکن خودمان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. با این حال به توانایی 14 بازیکنی که در این مسابقات خواهیم داشت، اطمینان دارم.

#وحید شمسایی #تیم ملی فوتسال مردان ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها