75547
محمد موسوی به لیگ برتر ایران بازگشت
05 مهر 1401 12:51
سیدمحمد موسوی در گفت‌وگوی کوتاه حضور خود در تیم مشهدی را تایید کرد.

روزنامه گل

سیدمحمد موسوی یکی از پُرسروصداترین بازیکنان والیبال طی یکی دو ماه اخیر بوده است. این ستاره والیبال ایران بعد از پایان رقابت های لیگ ملت ها و برای مسابقات قهرمانی جهان به تیم ملی دعوت شد تا بعد از مدتی وقفه دوباره به جمع ملی‌پوشان بازگردد.

با این حال در آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان، محمد موسوی، در تصمیمی غیر منتظره و عجیب اعلام کرد که قصد ندارد با تیم ملی راهی اسلوونی شود. این ستاره والیبال ایران دلیل این تصمیم خود را مشکلات فدراسیون و کمبود امکانات عنوان کرد.

بعد از پایان رقابت‌های ملی بحث درباره آینده سیدمحمد موسوی در بخش باشگاهی به اوج خود رسیده بود. موسوی فصل گذشته در مقطعی برای فنرباغچه ترکیه به میدان رفت و بعد از آن در قهرمانی پیکان در جام باشگاه‌های آسیا ایفای نقش کرد. با این وجود اکنون مشخص شده که او در این فصل لژیونر نخواهد شد و در لیگ برتر ایران توپ خواهد زد.

سیدمحمد موسوی در گفت‌وگوی کوتاه در پاسخ به این سوال که آیا اخبار پیرامون حضور او در نیان الکترونیک مشهد صحت دارد یا خیر گفت: "بله درست است، من در فصل جدید برای این تیم مشهدی به میدان خواهم رفت."


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها