75364
اطری: در فینال کشتی از دستم در رفت/ مسئولان حمایت بیشتری داشته باشند
29 شهريور 1401 11:55
دارنده مدال نقره کشتی آزاد جهان گفت: کشتی‌های خوبی گرفتم اما در فینال شرایطم بد شد و نتوانستم خودم را جمع کنم، کشتی از دستم در رفت.

روزنامه گل

رضا اطری دارنده مدال نقره کشتی آزاد جهان بعد از بازگشت به کشور درباره مدالی که کسب کرد، اظهارداشت: خدا را شکر توانستیم تیم را نایب‌قهرمان کنیم و تیم خیلی خوب کار کرد. من هم توانستم مدال نقره بگیرم که آن را به همه مردم ایران تقدیم می‌کنم.

وی درباره اینکه از نتایج خودت راضی بودی، گفت: کشتی‌های خوبی گرفتم اما در فینال شرایطم بد شد و نتوانستم خودم را جمع کنم، کشتی از دستم در رفت. امیدوارم سال بعد خیلی خوب تمرین کنم چون امسال تمرینات زیادی نداشتم و آماده نبودم.

اطری افزود: امیدوارم این مدال سکوی پرتابی برایم باشد. من در فینال تمرکزم را از دست دادم چون اولین بار بود به فینال مسابقات جهانی می‌رفتم.

آزادکار کشورمان در مورد اینکه سال بعد کشتی رویدادهای زیادی پیش رو دارد فکر می‌کنی این مدال سرآغازی برای موفقیت شما در المپیک پاریس باشد، خاطرنشان کرد: امیدوارم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر استقبال مردم، گفت: خیلی خوب است و باعث می‌شود روحیه ما بالا برود. از مسئولان هم توقع داریم حمایت بیشتری کنند تا حالا حمایت نشده‌ایم و می‌خواهیم حمایت بیشتری صورت بگیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها