نگاهی به عملکرد نساجی مازندران در شش هفته ابتدایی لیگ برتر
75302
قهرمانی در جام حذفی انتظارها را بالا برد
28 شهريور 1401 15:33
حامد طالبی - نساجی مازندران قهرمان جام حذفی ایران بعد از گذشت شش هفته از بازی‌های لیگ، انتظارات هواداران را برآورده نکرد و با توجه به کسب قهرمانی در جام حذفی فصل قبل، هواداران امید داشتند نتایج خوب و بهتری به دست آید.

روزنامه گل

با نگاهی به عملکرد نساجی در شش هفته ابتدایی واضح خواهد بود که نتایج تقریبا نگران کننده بوده است. نساجی در اولین هفته بازی‌ها به مصاف مس رفسنجان رفت و با توجه به میزبان بودن (نقش جهان اصفهان) نتوانست به سه امتیاز دست یابد و به یک امتیاز بازی بسنده کرد.

در هفته دوم میهمان اصفهانی ها بودند و در مصاف با سپاهان اولین باخت فصل را تجربه کرد. در هفته سوم در خانه به سه امتیاز نرسید و برابر ملوان انزلی در یک بازی پر گل دو بر دو متوقف شد. در هفته چهارم در بیرون از خانه این بار هم بازی را با تساوی به پایان رساند و مشخص شد هنوز تا قرار گرفتن در شرایط ایده آل فاصله دارد. در هفته پنجم در خانه به اولین سه امتیاز دست پیدا کرد و مس کرمان تازه لیگ برتری شده را شکست داد. در هفته ششم در رویارویی با استقلال تهران شکست سنگینی را متحمل شد.

نساجی با یک برد، سه مساوی و دو باخت و شش امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد. نتایج نساجی هر چند چنگی به دل نزد اما با توجه به اختلاف سه امتیاز با سپاهان متحول که با ٩ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد آمار بدی هم نیست. نساجی می‌تواند در هفته‌های آینده با حمایت هوادارانش روزهای بهتری را سپری کند. حمید مطهری و شاگردانش در تعطیلات پیش رو فرصت کافی دارند تا روی ضعف و نقص ها کار کنند تا در اولین بازی برابر نفت مسجدسلیمان در خانه به برتری دست یابند و به آرامش نسبی برسند.

#نساجی مازندران #اختصاصی گل #یادداشت #آمار
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها