75296
محمدحسن محبی: زحمات حسن یزدانی را نادیده نگیریم
28 شهريور 1401 12:46
مشاور عالی رئیس فدراسیون کشتی ایران با بیان اینکه تیلور با برنامه، تلاش بیشتر و آمادگی ذهنی و بدنی بالاتر روی تشک مسابقات جهانی آمد، عنوان کرد: با این حال نباید زحمات حسن یزدانی را هم نادیده بگیریم.

روزنامه گل

محمدحسن محبی با اشاره به کسب هفت مدال توسط تیم ملی کشتی آزاد ایران و قرار گرفتن در جایگاه نایب قهرمانی مسابقات جهانی کشتی آزاد، اظهار کرد: تیم ملی کشتی آزاد ایران در این مسابقات عملکرد مطلوبی داشت و همه کشتی گیران تمام توان خود را گذاشتند.

وی ادامه داد: روسیه، ایران و آمریکا سه تیم برتر کشتی جهان هستند که اگر تیم روسیه هم در این مسابقات حضور داشت، قطعا جذابیت و رونق این مسابقات بیشتر می شد.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ایران با تاکید براینکه کسب عنوان نایب قهرمانی هم جایگاه کمی برای ایران نیست، عنوان کرد: برخی از کشتی گیران ما همچون رحمان عمو زاده خلیلی بیشتر از انتظار ظاهر شدند و کار سخت و بزرگی را انجام دادند.

وی در خصوص عملکرد حسن یزدانی در این رقابت ها هم گفت: همه ما علاقمند بودیم که حسن یزدانی مدال طلای این مسابقات را کسب کند، اما مدال نقره هم بسیار ارزشمند است.

ملی پوش سابق کشتی آزاد ایران یادآور شد: حسن یزدانی حدود هشت سالی است که در سطح اول کشتی دنیا مسابقه می دهد و طی این مدت هم مدال های ارزشمندی را برای ایران کسب کرده و در این مسابقات هم تمام توان و تلاش خود را بکار گرفت که خوشرنگ ترین مدال را بگیرد که نشد.

وی ادامه داد: همه مردم ما به خاطر علاقه ای که به این کشتی گیر دارند، توقع داشتند که مدال طلا را کسب کند و اگر مدال طلا می گرفت، به اندازه چند مدال برایمان ارزشمند بود، اما در مجموع تیلور با برنامه بهتر، تلاش بیشتر و آمادگی ذهنی و بدنی بالاتری روی تشک آمد و قهرمانی را هم از آن خود کرد.

محبی با تاکید بر اینکه نباید زحمات حسن یزدانی نادیده گرفته شود، گفت: حسن یزدانی عمر و جوانی خود را برای کشتی کشورمان گذاشته و همواره تلاش کرده تا دل مردم را شاد کند و حتما باید او را برای ادامه بهتر راه تشویق کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حسن یزدانی می تواند تا 33، 32 سالگی کشتی را در سطح اول دنیا ادامه دهد، لذا حتی اگر جایی آماده نبود، لحظه‌ای غفلت کرد و نتیجه نگرفت، باید او را حمایت کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها