احتمال حضور دوباره مربی دوشغله در تیم ملی
75257
نکو مثل کریم؟
27 شهريور 1401 21:02
پیش از این کریم باقری مدت کوتاهی به‌طور همزمان مربی پرسپولیس و تیم ملی بود، اما فدراسیون به بهانه دو شغله بودن، او را کنار گذاشت و اتفاقات اردوی قطر رخ داد

روزنامه گل

روزنامه گل- دست‌کم تا زمانی که شما این مطلب را می‌خوانید، بحث و جدل در مورد اینکه جواد نکونام دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی خواهد شد یا نه ادامه دارد. در شرایطی که از علیرضا منصوریان به‌عنوان آلترناتیو نکونام در کادرفنی تیم ملی نام برده می‌شد، کی‌روش در مصاحبه مطبوعاتی‌اش به صراحت اعلام کرد فقط روی نکونام نظر دارد و به هیچ گزینه ایرانی دیگری فکر نمی‌کند. به این ترتیب یک‌بار دیگر تلاش‌های فدراسیون برای راضی کردن مدیران فولاد شروع شد؛ باشگاهی که اتفاقا هزینه زیادی در بازار نقل‌وانتقالات انجام داده و با توجه به حضورش در لیگ قهرمانان آسیا اصلا دلش نمی‌خواهد نکونام را از دست بدهد، اما حالا خود جواد هم برای رفتن به تیم ملی وسوسه شده، مخصوصا که به او قول داده‌اند ممکن است بعد از جام‌جهانی سرمربی این تیم شود.

در هر صورت فعلا مشخص نیست چه اتفاقی برای نکو خواهد افتاد، اما ممکن است او به‌صورت همزمان در فولاد و تیم ملی کار کند. پیش از این کریم باقری مدت کوتاهی به‌طور همزمان مربی پرسپولیس و تیم ملی بود، اما فدراسیون به بهانه دو شغله بودن، او را کنار گذاشت و اتفاقات اردوی قطر رخ داد. حالا باید دید این شرایط برای جواد نکونام هم تکرار می‌شود یا نه. تازه او در لیگ برتر سرمربی است و درنظر گرفتن چنین استثنایی برایش، می‌تواند عجیب‌تر هم باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها