پخش مصاحبه با کی‌روش، همزمان با برنامه میثاقی
75256
عادل علیه صداوسیما!
27 شهريور 1401 21:00
گفتگویی که قرار شده امشب منتشر شود، در دوشنبه‌شبی که سال‌ها نود روی آنتن می‌رفت و حالا این باکس در شبکه سه به فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی رسیده است

روزنامه گل

روزنامه گل- همانطور که انتظار می‌رفت، کارلوس کی‌روش در بازگشت به ایران اولین مصاحبه مفصلش را با عادل فردوسی‌پور انجام داد. فردوسی‌پور دوست نزدیک و بزرگترین حامی کی‌روش طی دوران هشت ساله قبلی حضورش در ایران بود؛ چنان که از سوی برخی منتقدان، «کی‌روشی‌پور» لقب گرفت! چندی بعد از خروج مربی پرتغالی از ایران، کار عادل فردوسی‌پور هم در شبکه سوم به پایان رسید و برنامه نود برای همیشه تعطیل شد. پس از این اتفاق، عادل مدت‌ها خانه‌نشین بود تا این که همین اواخر یک برنامه اینترنتی راه انداخت؛ برنامه‌ای که در آن گفتگوی او با مهدی طارمی با ترکش‌های تند به دراگان اسکوچیچ حسابی خبرساز شد.

حالا هم کی‌روش در بازگشت به ایران مستقیم سراغ عادل فردوسی‌پور رفته و با او مصاحبه کرده است. صرف‌نظر از یک نطق چند دقیقه‌ای در تمرین، این اولین گفتگوی بلند مربی پرتغالی در ایران است که با عادل فردوسی‌پور انجام می‌شود. نکته جالب‌تر ماجرا به زمان پخش این مصاحبه مربوط می‌شود؛ گفتگویی که قرار شده امشب منتشر شود، در دوشنبه‌شبی که سال‌ها نود روی آنتن می‌رفت و حالا این باکس در شبکه سه به فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی رسیده است. به نظر می‌رسد انتخاب این زمان برای انتشار گفتگو با کارلوس کی‌روش معنادار بوده است. اینطور نیست؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها