بعد از گل سوم به نساجی بازیکنان استقلال خودخواه شدند
75098
بهمن طهماسبی: نيمار هم مشکل شهباز زاده را داشت
23 شهريور 1401 00:27
    علی مسعودی - لیگ برتر پس از شش بازی به تعطیلات رفت تا تیم ها به استراحت‌ بپردازند. در حال حاضر استقلال با يازده امتياز در مکان سوم جدول قرار گرفته‌ که هواداران امیدوارند این فصل نیز تیم‌شان به مقام قهرمانی برسد.

روزنامه گل

در این راستا گفت و گویی با بهمن طهماسبی مهاجم سابق استقلال انجام دادیم که اعتقاد دارد استقلال تازه به هماهنگی رسیده است.

استقلال را تا هفته ششم چطور دیدی؟

من پس از باخت مقابل سپاهان هم گفتم استقلال رفته رفته بهتر می شود و در بازی با سپاهان نیز حقش باخت نبود و اگر ضد حمله نمی خورد و مشکلات داوری نبود همان بازی هم می توانست حداقل مساوی بگیرد. استقلال در ادامه‌ مسابقات خوب کار کرد و در همین دیدار با نساجي بهترین عملکرد را داشت که اگر بازیکنان خودخواه نبودند قطعا نتیجه پر گل تری رقم می خورد.

مشکل اصلی استقلال چيست؟

مشکل استقلال بازی با تیم هایی است که خیلی تدافعی بازی می کنند. استقلال باید فکری به حال تیم هایی کند که فشرده دفاع می کنند. خوشبختانه نساجی قائمشهر از این نوع تیم ها نبود و بازی با استقلال رو به جلو بازی کرد تا استقلال به انچه که می خواست برسد.

فکر نمی کنی مصاحبه‌ های بعد بازی با پيکان باعث شد نساجی مثل پيکان دفاعي بازی نکند؟

فکر نمی‌کنم اینطور باشد چون نساجي از این دست تیم ها نیست که بخواهد بازی بسته را انجام‌ دهد. خود من دو سال در نساجی بودم که دستم شکست و هواداران کاری کردند تا مو به تنم سیخ شود. هواداران نساجی عاشق تیم شان هستند و با جان و دل از تیم حمایت می کنند. آنها فوق‌العاده هستند و فوتبال دفاعی را دوست ندارند و ديديد که در هر بازی تهاجمی بازی می کنند.

چرا سجاد شهباززاده این همه با استرس بازی می کند؟

این اتفاق برای هر بازیکنی رخ می دهد و سجاد هم باید تلاش کند تا از شرايط خاص بیرون بیاید.

حتی این مشکل را بازیکنانی مثل نيمار هم داشته اند؟

دقیقا اینطور است و همه باید به سجاد کمک کنند. نيمار هم در بارسلونا این مشکل را داشت و چندین بار مسی پنالتی را داد او بزند تا از لحاظ روحی خودش را پیدا کند. برای سجاد نیز چنین کمکی لازم است که اگر یک گل بزند خودش را پیدا خواهد کرد.

بابایی را چطور دیدی؟

به نظرم پیمان بابایی خوب جا افتاده و عالی بازی می‌کند. او بازیکن پرتلاشی است که با دوندگی مدافعان را خسته‌ می کند. البته یامگا نیز وقتی جلو بازی می کند کارایی زيادی دارد که هر وقت در خط حمله بازی کرده مثمر ثمر بوده است. تنها مشکل استقلال گاهی وقت ها همان خودخواهی است راحت موقعيت خراب می کند.

#استقلال #مصاحبه #پیشکسوت استقلال #علی مسعودی #سیدمهدی سیدصالحی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها