الهامی و گل محمدی دوباره روبروی هم
74514
یحیی به دنبال پنجیمن برد
14 شهريور 1401 17:05
    در تقابل های سرمربیان پرسپولیس و هوادار برتری از آن یحیی گل محمدی بوده است.دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، عصر امروز با برگزاری ۷ دیدار در شهرهای مختلف آغاز می شود.

روزنامه گل

در یکی از بازی های این هفته، تیم پرسپولیس میهمان هوادار در ورزشگاه دستگردی خواهد بود. سرخپوشان که هنوز شکستی در این فصل نداشته اند، برای کسب ۳ امتیاز و حفظ صدرنشینی مقابل حریف قرار می گیرند. تیم فوتبال هوادار نیز پس از متوقف کردن تراکتور در هفته گذشته به دنبال گرفتن امتیاز از دیگر تیم مدعی لیگ است تا بتواند جایگاهش را در جدول ارتقا دهد.

این مسابقه علاوه بر مسائلی که گفته شد به سبب حضور یحیی گل محمدی و ساکت الهامی روی نیمکت دو تیم، می تواند جذاب باشد. دو مربی که یک زمانی با هم در تیم پدیده همکار بودند. گل محمدی سرمربی بود و الهامی دستیارش. در واقع بازگشت دوباره این مربی به فوتبال با دعوت به همکاری یحیی استارت خورد و حالا ۴ سال بعد از این اتفاق قرار است آنها مقابل هم قرار بگیرند. البته گل محمدی و ساکت در این مدت بارها با تیم های مختلف با یکدیگر جدال داشتند که آخرین آن در فصل گذشته بود. جایی که پرسپولیس گل محمدی توانست در دو بازی رفت و برگشت نساجی الهامی را مغلوب کند.

گل محمدی و ساکت الهامی در مجموع تاکنون ۵ بار با تیم های مختلف مقابل هم ایستاده اند. نخستین بار تقابل این دو مربی زمانی رقم خورد که یحیی مربی شهرخودرو بود و ساکت مربی تراکتور که این بازی با برتری تیم تبریزی همراه بود. چند هفته پس از این بازی، گل محمدی با پرسپولیس توانست انتقام این شکست را بگیرد و پس از آن در سه بازی متوالی نساجی ساکت را در لیگ های بیستم (دور برگشت) و بیست و یکم خلیج فارس شکست دهد. به عبارتی در این تقابل ها گل محمدی فقط یکبار مغلوب شده و ۴بار به برتری رسیده. حالا باید دید ششمیمین جدال دو مربی چه نتیجه ای در بر خواهد داشت؟

#اختصاصی گل #باشگاه هوادار #پرسپولیس #لیگ بیست و دوم #ساکت الهامی #یحیی گل محمدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها