73901
بهتاج: جای باخت تراکتور باید درمورد پنالتی‌های فولاد صحبت کرد/ هواداران روند خوب تیم را درک می‌کنند
05 شهريور 1401 15:31
سرپرست باشگاه تراکتور گفت: بیشتر از اینکه درمورد باخت تراکتور به فولاد صحبت شود باید از پنالتی‌های حریفمان صحبت کنیم.

روزنامه گل

ایوب بهتاج درباره شکست سه بر دو تیم فوتبال تراکتور مقابل فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: فوتبال همین است اما باید درمورد دو گلی که در نیمه اول خوردیم صحبت کنیم. بابت آن پنالتی‌هایی که برای فولاد گرفتند، اعتراض خود را به کمیته داوران اعلام کردیم و امیدوارم کارشناسان درست نظر بدهند. تیم ما خوب به بازی برگشت اما فوتبال 90 دقیقه است و در دقیقه 93 گل سوم را خوردیم اما به ویژه در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم.

وی اضافه کرد: هرچند در در نیمه اول دلچسب بازی نکردیم اما در نیمه دوم فشار زیادی به فولاد آوردیم. هم گل‌هایی که در نیمه اول خوردیم جبران کردیم و هم می‌توانستیم 3-2 گل دیگر هم بزنیم تا برنده شویم اما این اتفاق رخ نداد. همه دیدند مقابل تیم خوب فولاد در نیمه دوم چه قدر خوب کار کردیم.

سرپرست باشگاه تراکتور درباره برآورده نشدن انتظارات هواداران این تیم از نتیجه گیری شاگردان بردیف در سه هفته ابتدایی لیگ، پاسخ داد: هواداران همه تیم‌ها دوست دارند تیم‌شان موفق باشد و طرفدار پرشور آذربایجان و تبریز هم از این قاعده مستثنی نیست اما باید در نظر داشته باشید شاکله تراکتور تغییر کرده و مربیانی به تیم ما آمده‌اند که برای اولین بار فوتبال کشورمان را تجربه می‌کنند.

بهتاج ادامه داد: هواداران تراکتور فوتبال را خوب درک می‌کنند و با وجود اینکه دوست دارند تیم موفق شود اما این وضعیت که تیم روز به روز بهتر و هماهنگ تر می‌شوند، خیلی راحت می‌پذیرند. هماهنگی بین بازیکنان در هر بازی تقویت و بهتر می‌شود. قطعا در هفته‌های آینده نتایج بهتری می‌گیریم اما تیمی که حدود 80 درصد ترکیبش تغییر کرده برای هماهنگی نیاز به زمان دارد.

وی درخصوص تعریف جواد نکونام از عملکرد تراکتور در بازی با فولاد و اینکه چه زمانی روند موفقیت این تیم آغاز خواهد شد، توضیح داد: ان‌شاءالله در سریع‌ترین زمان ممکن این اتفاق می‌افتد. همانگونه که روز گذشته باید فولاد را شکست می دادیم. تراکتور روند رو به رشدی دارد و با این وضعیت در آینده نتایج خوب ما هم شروع می‌شود.

سرپرست باشگاه تراکتور درباره اینکه ورزشگاه یادگار امام تبریز از نظر سازمان لیگ شرایط حضور بانوان را ندارد، پاسخ داد: بازی با هوادار را در همین ورزشگاه برگزار می‌کنیم اما اطلاعی ندارم سازمان لیگ کدام ورزشگاه‌ها را در این زمینه تایید کرده است. البته طبق صحبتی که امروز با سهیل مهدی داشتم و نامه‌ای که دو روز قبل برای سازمان لیگ فرستادیم، امیدوارم به زودی برای میزبانی تراکتور در ورزشگاه یادگار امام به ما جواب بدهند زیرا این هفته می‌خواهیم در این استادیوم بازی کنیم.

بهتاج تصریح کرد: مهدی شب گذشته نمی‌دانست رختکن‌های ورزشگاه یادگار مرمت شده و قطعا پس از برگزاری بازی با هوادار در این استادیوم، بازدید مجددی خواهند داشت و نظر خود را درمورد حضور بانوان نیز اعلام می‌کنند.

وی درباره منتفی شدن حضور یک مهاجم خارجی در تراکتور، گفت: با وجود این اتفاق همچنان پیگیر جذب مهاجم جدید هستیم. بردیف نیز مشغول بررسی بازیکنان است و هر زمان گزینه‌ای را معرفی کند برای جذب او اقدام خواهیم کرد.

#تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها