باید فرقی بین مربی ۵۰۰ میلیونی با ۱۵ میلیاردی باشد
73182
حلالی: مهاجم خارجی پرسپولیس را باید داخل زمین ببینم
27 مرداد 1401 12:16
    علی مسعودی - تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر به مصاف هم می روند که این مسابقه برای هر دو تیم حساسیت خاصی دارد.

روزنامه گل

در هفته اول دو تیم با تساوی بدون گل زمين را ترک کرده‌اند که قطعا هم نکونام و هم گل‌ محمدی به دنبال پیروزی در هفته دوم هستند. در این رابطه گفت و گوی گل را با اسماعیل هلالی پیشکسوت پرسپولیس را بخوانید که اعتقاد دارد پرسپولیس می تواند از فولاد سه امتیاز را بگیرد.

پرسپولیس نسبت به فصل گذشته پر مهره تر نشده؟

پرسپولیس کار خوبی که این فصل کرد، خط دروازه و خط دفاعی اش را تقویت کرد‌. این تیم در خط دروازه مشکل داشت که با خرید بیرانوند این مشکل را برطرف کرد و با خرید چند دفاع خوب خط دفاعی اش را نیز بهبود بخشید. این تیم فعلا تنها مشکلی که دارد، در خلق موقعیت دچار ضعف است که در بازی با ذوب آهن نیز به رغم ده نفره شدن حریف باز هم نتوانست گلزنی کند.

فولاد هم از جمله تیم هایی است که خیلی بسته بازی می کند. آیا می شود مقابل این تیم خلق موقعیت زیادی بوجود آورد؟

فولاد سیستم خاص خودش را دارد و سعی می کند مالکیت‌ توپ به حریف ندهد. به نظر من اگر پرسپولیس بتواند زودتر به گل برسد بازی قشنگ تر می شود و می تواند به سه امتیاز هم فکر کند. اگر این تیم نتواند به فولاد گل بزند هرچقدر که بازی ادامه پیدا کند، کارش گره می خورد. من فکر می کنم این بازی از بازی های خوب هفته دوم شود.

خرید مهاجم جدید پرسپولیس که خیلی هم روی او مانور شده می تواند، به خط حمله کمک کند؟

از الان نمی شود روی مهاجم جدید پرسپولیس خیلی مانور کرد چون بازیکن را باید در داخل زمین ببینیم. بيرون زمين خیلی از بازیکنان را بزرگ می کنند ولی داخل زمين خبری از آنها نمی شود. من فکر می کنم باید به مهاجم جدید پرسپولیس فرصت داد و از الان تحت فشار قرار نداد.

حضور بازیکنان و مربيان خارجی را در کیفیت لیگ چطور می بینی؟

قطعا باید فرقی بین مربی ۵۰۰ میلیونی با ۱۵ ميلياردي باشد. وقتي مربی و بازیکن خارجی می اوریم باید بهتر از داخلی ها باشند و خودی نشان دهند. البته من فکر می کنم این فصل لیگ با کیفیت تری نسبت به فصل گذشته داشته‌ باشیم و قهرمان شدن هم راحت نباشد. بازگشت‌ لژیونرها ها نیز خودش نوید یک لیگ با کيفيت را می دهد که البته باید چند هفته ای نیز به همه بازیکنان و مربیان زمان داد و بعد کارشناسی دقیق کرد.

#مصاحبه #اختصاصی گل #پیشکسوت پرسپولیس #اسماعیل حلالی #علی مسعودی #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها