نتیجه یک ماه زندگی در فوتبال ایران
73181
سرگیجه ساپینتو!
27 مرداد 1401 12:15
  برخی اخبار غیررسمی حکایت از آن دارد که ساپینتو، سرمربی استقلال از اتفاقاتی که در شروع لیگ برتر ایران رخ داده متعجب است و گلایه‌هایش را با باشگاه هم در میان گذاشته.

روزنامه گل

او ناچار شد به دلایلی که نمی‌داند و هرگز هم برایش قابل هضم نیست، یکی از بزرگ‌ترین مسابقات فصلش را آن‌هم مقابل هموطنش روی نیمکت سپاهان بدون حضور تماشاگر برگزار کند. شاید اگر ورزشگاه آزادی پر بود، شکل بازی با سپاهان طور دیگری می‌شد. خیلی فرق می‌کند که ساپینتو بازی اول فصلش را آن هم در چنین دوئل حیثیتی و مهمی با باخت شروع کند یا حتی با مساوی. در این میان بدترین سناریو برای او رقم خورد، در حالی که به دلایل مجهول حمایت هواداران تیمش را نداشت.

تغییر ساعت مسابقات هفته اول هم برای ساپینتو غیرقابل فهم بوده، همانطور که در فاصله 48‌ساعت تا بازی با ملوان، این مربی حتی نمی‌دانست بازی در کدام ورزشگاه برگزار می‌شود. موضوع زمانی جالب‌تر شد که ناگهان در هفته دوم خبر باز شدن سکوی ورزشگاه‌ها برای مردم را اعلام کردند، هرچند باز هم دیدار استقلال با ملوان در خانه حریف شامل این داستان نشد و قرار است بازی در ورزشگاه خالی برگزار شود. احتمالا این بنده خدا هر چقدر با خودش حساب و کتاب می‌کند که سر از این آشفته‌بازار در بیاورد، کمتر به نتیجه می‌رسد. به طور کلی خارجی‌های تازه‌وارد کم‌کم دارند متوجه می‌شوند ما هواداران فوتبال در این سال‌ها چه کشیده‌ایم!

#ریکاردو ساپینتو #سرمقاله #اختصاصی گل #فوتبال ایران #لیگ بیست و دوم #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها