حالا پرسپولیس کامل و مدعی قهرمانی شد
73175
پیوس: لوکادیا با دیاباته مخوف‌ترین خط حمله لیگ می‌شوند
27 مرداد 1401 12:00
     آرش جعفری - مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد با توجه به خرید باشگاه در خط حمله این تیم کامل شده ومدعی اصلی قهرمانی خواهدبود.

روزنامه گل

فرشاد پیوس می گوید پرسپولیس در تمام خطوط جز خط حمله بازیکنان خوبی خریده بود که متاسفانه در بازی با ذوب آهن این موضوع به چشم آمد. اما حالا با خرید لوکادیا و نیز خرید یک مهاجم دیگر که گفته می شود دیاباته است پرسپولیس کامل ترین تیم لیگ خواهد بود.

فرشاد پیوس در ادامه درباره تساوی پرسپولیس برابر ذوب‌آهن در اصفهان، گفت: من قبل از بازی هم گفته بودم بازی در اصفهان سخت است. اما پرسپولیس از لحاظ فنی نمایش خوبی در این بازی داشت و جدا از اینکه چند موقعیت خوب را از دست داد، دو بار هم توپ را به تیر دروازه زد، من عقیده دارم پرسپولیس با بدشانسی سه امتیاز را نگرفت. ولی حالا دیگر این بازی تمام شده و حالا بازیکنان و کادر فنی باید به فکر بازی با فولاد باشند که بازی بسیار مهمی است. پرسپولیس از همین ابتدا باید در کورس باشد و بعد از تساوی برابر ذوب‌آهن باید فولاد را در خانه‌اش شکست بدهد.

پیوس در ادامه در خصوص تیم فولاد خوزستان که حریف سرسختی به حساب می آید گفت: فولاد تیم منسجمی است که خیلی سخت گل می‌خورد. آنها تیمی سختکوش و دونده هستند و پرسپولیس بازی آسانی نخواهد داشت. البته پرسپولیس از لحاظ فنی از حریفش سرتر است و امیدوارم با انجام یک بازی خوب و استفاده از موقعیت‌های گلزنی، سه امتیاز این بازی مهم را بگیرد.

فرشاد پیوس راجع به اضافه شدن مهاجم هلندی به پرسپولیس گفت: بازیکنی که در هلند، انگلیس و آلمان بازی کرده قطعاً بازیکن خوبی است برای همین امیدوارم شاهد درخشش لوکادیا در پرسپولیس باشیم. در سال‌های گذشته مهاجمان خارجی که به پرسپولیس آمدند مهاجمانی ضعیف و ناکارآمد بودند. امیدوارم این بار مهاجم خارجی به کمک پرسپولیس بیاید و با عملکرد خوبش هواداران را خوشحال کند.

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس در خصوص اینکه این بازیکن چند وقت است بازی نکرده است و از شرایط بازی دور بوده گفت:اگر اینطور باشد، قطعاً لوکادیا برای رسیدن به اوج نیاز به زمان دارد. من امیدوارم او خیلی سریع آماده بازی شود. متاسفانه باشگاه باید زود تر اقدام به خرید مهاجم می کرد تا در کنار سایر بازیکنان بدن سازی کند و برای حضور در لیگ آماده شود. اما با تمام این اوصاف چیز زیادی از دست نداده ایم بالاخره او بازیکن حرفه ای است و زود به شرایط بازی می رسد.

فرشاد پیوس در خصوص خبر رفتن تمیروف و اضافه شدن دیاباته گفت: تمیروف یک نیم فصل فرصت داشت تا خودش را نشان دهد اما متاسفانه با توجه به فرصت هایی که به او داده شد نتوانست به پرسپولیس کمک کند. من عقیده دارم او در حد پرسپولیس نبود. اما در خصوص حضور دیاباته باید بگویم او در لیگ برتر ایران بازی کرده است و بازیکن خوبی است و به قولی امتحانش را پس داده است. دیاباته قد بلند و سرزن است و درفضا هم خوب حرکت می کند و می تواند برای بازیکن کنار دست خود موقعیت سازی کند. اگر دیاباته به پرسپولیس اضافه شود خط حمله مخوفی را با لوکادیا تشکیل خواهند داد و پرسپولیس راباید با توجه به بازیکنانی که در تمام سطوح دارد مدعی اصلی قهرمانی بدانیم.

فرشاد پیوس در خصوص لیگ بیست و دوم و مدعیان قهرمانی گفت: از شروع لیگ تازه یک هفته گذشته و نمی توان در مورد تیمی صحبت کرد. اما با توجه به خرید های انجام شده و حضور بازیکنان و مربیان خارجی در بعضی تیم ها خصوصا تیم های مطرح باید گفت سپاهان، استقلال، تراکتور، گل گهر سیرجان و فولاد در کنار پرسپولیس از تیم های مدعی قهرمانی هستند و مطمنا رقابت های جذابی را خواهیم دید. من فکر م یکنم لیگ بیست و دوم بسیار پویا و جذاب خواهدبود.

#یورگن لوکادیا #فرشاد پیوس #اختصاصی گل #مصاحبه #آرش جعفری #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها