73127
رجبی: فولاد همیشه رقیبی سرسخت برای پرسپولیس بوده است/ مقابل صنعت نفت بدشانس بودیم
26 مرداد 1401 14:02
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به دشواری کار تیمش مقابل پرسپولیس اذعان کرد و یادآور شد آنها همیشه حریفی سرسخت برای سرخپوشان بوده‌اند.

روزنامه گل

حمیدرضا رجبی ، درباره تساوی فولاد برابر صنعت‌ نفت آبادان و از دست دادن دو امتیاز خانگی در هفته اول گفت: معمولاً بازی‌های ابتدایی شرایط خاص خودشان را دارند، ولی ما در بازی مقابل صنعت نفت نمایش خوبی داشتیم و در اکثر لحظات مسابقه تیم برتر میدان بودیم. متأسفانه بدشانس بودیم که چند موقعیت خوب را از دست دادیم و در نهایت بازی مساوی شد. البته بازی خوبی که انجام دادیم ما را به هفته‌های آینده امیدوار کرد.

وی در مورد بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس که روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: پرسپولیس تیم باکیفیتی است که پنج فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شد و همیشه جزو مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شود. ما بازی آسانی در پیش نداریم، ولی تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم. در این چند سال نیز همیشه رقیب سرسختی برای پرسپولیس بودیم و امیدوارم نتیجه لازم را در ورزشگاه آزادی کسب کنیم.

رجبی در پاسخ به این پرسش که «فولاد مقابل پرسپولیس برای کسب نتیجه مساوی بازی خواهد کرد؟»، اظهار داشت: در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و باید دید در زمین مسابقه چه شرایطی رقم خواهد خورد. هدف اول ما این است که گل نخوریم و در کنار آن قطعاً به فکر گرفتن سه امتیاز خواهیم بود.

#فولاد خوزستان #پرسپولیس #لیگ برتر بیست و دوم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها